Satanist ayini yapan genç çift ölü olarak bulundu!

Yunanistan’da genç bir çift, kiraladıkları evde satanist ayin yaparlarken kendi canlarından oldu. Çiftin cesetleri kanlar içinde, korkunç bir şekilde bulundu.


Satanist ayini yapan genç çift ölü olarak bulundu!

Yunanistan’ın Kefalonia adasında korkunç bir olay yaşandı. 23 yaşındaki Lilia Botusheva ve 30 yaşındaki Alman erkek arkadaşı bir satanist ritüel ile kendilerini kurban etti. Kanlar içinde bulunan ikilinin Kurt Ayı adı verilen ve Ay’ın normalden çok daha parlak ve büyük göründüğü gece, satanist bir ayin ile kendilerini öldürüldükleri anlaşıldı.

Satanist ayini yapan genç çift ölü olarak bulundu!

ÖLÜMCÜL BIÇAK YARALARI VARDI

Çiftin cesetleri 2 Ocak günü korkunç bir halde bulundu. Airbnb ile kiraladıkları oda, kan ile kaplanmıştı ve içeride çok sayıda mum ile bıçak bulundu. Her ikisinin de ölümcül bıçak yaraları aldıkları anlaşıldı.

ÖNCE KADIN, SONRA ERKEK KENDİNİ ÖLDÜRDÜ

Polis raporuna göre önce Lilia kendini bıçaklayarak hayatına son verdi, daha sonra ise erkek arkadaşı kendini kalbinden bıçkalayarak hayatını kaybetti.

SATANİST BİR GRUBA DAHİL OLDUĞUNDAN ENDİŞE EDİLİYORDU

Genç kadının geçtiğimiz Temmuz ayında ailesi tarafından kayıp olduğu bildirilmişti. Lilia’nın ailesi ve arkadaşları onu bulma umuduyla aylardır mesajlar yayınlıyorlardı. Ailesi, kadının satanist bir gruba dahil olduğu ile ilgili korkuları olduğundan bahsetmişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yunan ve Türk Sahil Güvenlik Botları Kardak’ta Çarpıştı

Yunan ve Türk Sahil Güvenlik Botları Kardak’ta Çarpıştı

Yunan hücum botu Kardak Kayalıklarına gelerek Türk Sahil Güvenlik botuna çarptı. Meydana gelen o dakikalar ise an be an görüntülendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz