Savaşçı 20. yeni bölüm son fragmanı izleyenleri şoka sokuyor

İzleyicinin merakla beklediği pazar akşamı Fox ekranlarında yayınlanacak olan Savaşçı 20. Bölüm hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Heyecan seviyesi son derece yüksek olan dizide tim içerisinde General Kutalmış tarafından verilen görev sebebiyle rahatsızlıklar var.


Savaşçı 20. yeni bölüm son fragmanı izleyenleri şoka sokuyor

Son derece hareketli bir yayın akışı olan dizi yeni bölümünde izleyici tam manasıyla ekranların başına kilitleyecek cinsten sahneler barındırıyor. Savaşçı 20. Bölüm aksiyon sahnelerinin diğer bölümlerden çok daha fazla olduğu ve tansiyonu yükselteceği belirtiliyor. Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz’un hayatı ile ilgili belirsizlik yüzünden ne yapacağını şaşırmış durumda. Ayrıca General Kutalmış tarafından verilen timde herkesi rahatsız etti.

SAVAŞÇI 20. BÖLÜM: TEMO ALBAYIN PEŞİNDE

Savaşçı 20. Bölüm yayınlanan fragmanından da anlaşılacağı gibi Temo boş durmuyor ve şeytani fikirlerini ortaya koyarak Albay’ı bulmaya çalışıyor. Bir ayrıntıdan yola çıkarak Albay’ı aramaya başlayan Temo bunun o kadar kolay olmadığını kısa zamanda anlayacak. Doktor barajı bombalamak için Yüzbaşı ile görüşür ancak bununla ilgili bir izin alamaz ve yaptığı bu girişim onun için kötü sonuçlar doğurur. Kıyıya çıkmaya çalışan doktor bunu başarıyor fakat hazırda bekleyen kılıç timinden kurtulmayı başaramıyor. Temo okul servisine binen Eren’i kaçırır ve ortadan kaybolur. Bunu duyan annesi Hatice fenalık geçirir ve hastaneye götürülür. Bayram ise operasyon sonrası alacağı bu haber ile yıkılır.

SAVAŞÇI 20. BÖLÜM: KILIÇ TİMİ OPERASYONA ÇIKIYOR

Temo tarafından kaçırılan eren için Kılıç Timi hemen operasyon başlatır. Fakat olay öyle bir hal alırki bu Temo’nun bile planlarında yoktur. Eren’in kurtulması için elinden gelen her şeyi yapan Albay Kopuz, son hamlesini yapar. Her bölüm olduğu gibi Savaşçı 20. Bölüm diğerleri gibi izleyicisini ekranlara kilitleyecek ve heyecan seviyesini tavan yaptıracak gibi görünüyor. Dizinin takipçileri henüz sadece fragmanın yayınlanmasına rağmen olabilecekler hakkında sosyal medyada yorumlar yapmaya başladılar bile.

İlginizi Çekebilir
“Kızlarım İçin” dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

“Kızlarım İçin” dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yaşar'ın mahalledekileri tehdit etmesinin sonrasında Kızlarım İçin yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başlanmıştı. İçinde bulundukları zor vaziyet sebebiyle Sumru'nun atmaması gereken bir adım atması ise Yaşar'ı öfkeden çılgına çevirmişti. Peki, bu hafta ekranda olacak Kızlarım İçin 7. bölümde neler meydana gelecek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz