Savaşçı dizisi setinde müjdeli haberi aldı

Ekranların sevilen dizisi Savaşçı 20 bölümüyle seyircisini ekranların başına kilitlemeyi başardı. Dizinin çekimleri esnasında ünlü oyuncu Bahadır Vatanoğlu müjdeli bir haber aldı.


Savaşçı dizisi setinde müjdeli haberi aldı

1 yıl önce dünya evine giren ünlü oyuncu Bahadır Vatanoğlu dizinin çekimleri için gittiği Eskişehir’de baba olacağını öğrendi. Oyuncuya sette verilen haber biranda şaşkınlığa ve sevince sebep oldu. Bordo Bereli bir timin hikayesini anlatan Savaşçı dizisi ve oyuncuları televizyon izleyicilerinin en çok tercih ettiği yayınlar arasında. Birbirinden büyük kahramanlık destanlarının konu aldığı filim Türkiye’de yoğun ilgi görürken uydu yayını ile birçok ülkede de sevenleri ile buluşuyor. Dizi içerisinde bir astsubayı canlandıran ahadır Vatanoğlu 2016 senesinde Gizem Vatanoğlu ile dünya evine girmişti şimdi ise dizinin çekimleri sırasında ünlü oyuncuya baba olacağı müjdesi verildi. Eskişehir’de ki çekimler esnasında haberi alan oyuncu “bundan sonra hayat benim için daha güzel” ifadelerini kullandı.

YAPTIĞIM İŞİ VE ESKİŞEHİRİ SEVİYORUM

Savaşçı dizisinin kahramanı Bahadır Vatanoğlu dizide oynamaktan gurur duyduğunu ve Eskişehiri çok sevdiğini söyleyen Vatanoğlu soğuk hava şartlarına alışmakta zorluk çektiklerini ancak bunu başardıklarını söyledi. Dizinin konusu gereği sürekli olarak dağlarda çatışma hallerinde olduklarını, şuanda da Savaşçı dizisinin çekimlerinden tüm oyuncular olarak büyük keyif aldıklarını ifade etti. Canlandırdığı karakterin tüm Türk erkeklerinin hayali olduğunu söyleyen oyuncu “Savaşçı dizisinde olmak dahi insana gurur veriyor böyle bir görevde olmak gerçekten çok başka bir duygu olsa gerek” dedi. Dizinin Eskişehir’de çekileceğini sonardan öğrendiğini söyleyen Vatanoğlu, “buranın böyle biryer olduğunu hiç bilmiyordum” dedi. Kırsal alanın ve otelin birbirine çok yakın olduğunu bu durumunda kendileri içi büyük avantaj olduğunu belirtti.

Yazar: Yusuf Bucak

Yusuf Bucak

1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi’nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Murat Boz savcılıktan çıkan karara ateş püskürdü

Murat Boz savcılıktan çıkan karara ateş püskürdü

Murat Boz, tatilde evinin dinlenip ses kayıtlarının ifşa edilmesi ile ilgili geçtiğimiz günlerde savcılığa başvuruda bulunup şikayetçi olmuştu. Ancak savcılık takipsizlik kararı verince hem sevenleri hem kendisi şoke oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz