Savcı sevgilisi kurtaramadı, 1 yıl 2 ay hapis cezası aldı

Duygu K. ve Gizem S. barda karıştıkları kavgaya müdahale eden polislere ‘Sevgilim savcı, haritadan yer beğenin cahil köpekler’ diyerek hakaret edince başlarını belaya soktu. Mahkeme karşısına çıkan iki genç kadın 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezası alırken sevgilileri ortada görülmedi.


Savcı sevgilisi kurtaramadı, 1 yıl 2 ay hapis cezası aldı

Polise “Sen benim kim olduğumu biliyor musun!” tehdidini, mahkeme affetmedi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasındaki iddialara göre, stilist Gizem S. (21) ile reklamcı Duygu K. (28) bir bara gitti. Gazete Habertürk’ten Hayati Arıgan’ın haberine göre bir müddet sonra Gizem S. ile garson arasında tartışma yaşandı. Olay büyüyünce Gizem S. hava almak için dışarı çıktı. Tekrar mekâna girmek isteyince de güvenlik engeline takıldı.

“BENİM SEVGİLİM SAVCI, CAHİL KÖPEKLER”

İçeri alınmayan Gizem S. güvenlik görevlileriyle tartışırken, devriye gezen polis ekibi araya girdi. Mekân sahibi, Gizem S. ve Duygu K.’dan şikâyetçi oldu. İki kadın, bu defa polisle tartışmaya başladı. İkili, polis memurlarına “Siz kimsiniz de bizi karakola götüreceksiniz, hepiniz haritadan yer beğenin, benim sevgilim savcı, cahil köpekler” dedi. Bunun üzerine kelepçelenerek mekândan çıkarılan iki arkadaş karakola götürülerek ifadeleri alındı.

‘HATIRLAMIYORUM’

İki polisin şikâyetçi olduğu kadınlardan Gizem S. “Aşırı alkollüydüm ne olduğunu hatırlamıyorum”, Duygu K. ise “Tartışma yaşandı ancak ne olup bittiğini hatırlamıyorum” dedi. Yargılama sonunda mahkeme iki kadını ‘hakaret’ten 1 sene 2 ay 17 gün hapse çarptırdı. Ceza ertelendi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

2 Yaşındaki Esila’ya şiddet uygulayan anneye 5,5 yıl hapis

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde, 2 yaşındaki kızı Esila'yı darp edip şiddet uyguladığı, anlaşılan ve gözaltına alınan Tuğba Tülübaş ile ilgili 5,5 sene hapis cezası istemiyle dava başlatıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz