Seda Sayan’a sosyal medyadan “katili” suçlaması!

Seda Sayan, kiracısı Mehmet Refik Tuna ile mahkemelik olmasının ardından kiracısı hayatını kaybetmişti. Tuna’nın oğlu sosyal medyadan Sayan’a “Babamın katili” diyerek seslendi.


Seda Sayan’a sosyal medyadan “katili” suçlaması!

Şarkıcı Seda Sayan’ın davalık olduğu kiracısı Mehmet Refik Tuna’nın geçirdiği rahatsızlık neticesi ölmesinin sonrasında oğlu tarafından şok bir iddia ortaya atıldı. Tuna, sosyal medyadan Sayan için “Babamın katili” paylaşımını yaptı, Tuna ile ilgili yakalama kararı çıkartıldı.

DAVA SÜRECİNDE VEFAT ETMİŞTİ

Şamdan isimli meşhur mekanın sahibi Seda Sayan ile polemik yaşayan işletmeci Mehmet Tuna ”Kirayı 90 bin dolara çıkardı. Haziran’da çıkacaktık ama Şubat ayında kapıya koydu” demişti. Tuna, Sayan’ın tahliye talebini reddetti. Bunun üstüne İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Seda Sayan, tahliye davası açtı. İkili arasında tahliye davası devam ederken Refik Tuna, vefat etti.

“BABAMIN KATİLİ”

Babasının ölümünü, tahliye davası sonrası geçirdiği rahatsızlığa bağlayan Deniz Tuna, sosyal medyadan Seda Sayan ile ilgili, “Babamın katili” biçiminde bir mesaj paylaştı.

DENİZ TUNA’YA YAKALAMA KARARI

İstanbul Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Deniz Tuna ile ilgili yakalama kararı çıkarıldı. Hakkındaki yakalama kararı devam eden Tuna, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz