Seda Sayan’ın taklit görüntüleri sosyal medyada rekora kırıyor

Seda Sayan ve Seren Serengil arasında yaşanan gerginlik uzun süredir ikilinin gündeme oturmasına sebep olurken bu seferde Seda Sayan oyuncu Gonca Vuslateri tarafından taklidinin yapılmasıyla gündeme oturdu. Sayan’ın taklidinin yaptığı görüntüler sosyal medya üzerinde büyük yankı bulurken tıklanma rekorlarına doğru koşuyor.


Seda Sayan’ın taklit görüntüleri sosyal medyada rekora kırıyor

Seda Sayan, programına Gülben Ergen’i misafir ettikten sonra Seren Serengil tarafından sosyal medyada takipten çıkarılmıştı. Sayan, programında Serengil’in bu tavrı ile ilgili açıklamalarda bulumuştu. Oyuncu Gonca Vuslateri, Seda Sayan’ın yaptığı açıklamaya kendi yorumunu kattı. Vuslateri’nin Seda Sayan taklidi beğeni rekoru kırdı.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Son zamanlarda magazin gündemini sıkça meşgul eden Seda Sayan ve Seren Serengil polemiğine oyuncu Gonca Vuslateri’de el attı. Vuslateri, Instagram hesabından Seda Sayan’ın taklidini yaptığı bir video paylaştı. Video kısa zamanda binlerce beğeni aldı.

İlginizi Çekebilir
Mahkemelik olan Yeşim Salkım ve Seda Sayan’ın kavgası tatlıya bağlandı

Mahkemelik olan Yeşim Salkım ve Seda Sayan’ın kavgası tatlıya bağlandı

Şarkıcı Yeşim Salkım ile Seda Sayan arasında meydana gelen ve devamında mahkemeye taşınan polemik son buldu. Salkım, barıştıklarını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz