Selfy Whitefest 2018’de Berkay rüzgarı esti

Unitravel ev sahipliğinde düzenlenen Selfy Whitefest 2018’de ilk dönemin kapanışını Berkay yaptı.


Selfy Whitefest 2018’de Berkay rüzgarı esti

Sahne öncesi gazetecilerin soruları cevaplayan meşhur şarkıcı, “Benim için 2017 muhteşemdi, kızım Arya doğdu. Arya benim için ayrı bir yer açtı. Hem kafamda hem gönlümde bilmediğim bir oda varmış, orası açıldı. Beni daha iyi bir insan yaptı. En sevmediğim huyum hemen sinirleniyor olmamdı. Gönül almasını da bilirdim ama Arya’yla biraz daha yumuşadım” şeklinde konuştu.

“ARYA’YLA İLK TATİLE ÇIKIYORUZ”

Sevgililer Günü’nden sonra eşi ve kızıyla birlikte ilk tatillerine çıkacaklarını dile getiren Berkay, “Yılbaşından önce Arya 6 aylık olduğu için Özlem’le beraber Arya’yı burada bırakıp 2 günlüğüne Paris’e gittik. Kızımı görmek için devamlı görüntülü aradım. İstanbul’da bile Arya uyurken eşimi görüntülü arayıp görmek istiyorum. Sevgililer Günü’nde 6 gün devamlı konserdeyim. Sevgililer Günü’nden sonra 5 gün izin verdim kendime, yazlık bir yere gideceğim. Eşim ve kızımla ilk tatilim olacak” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Murat Dalkılıç ‘baba’ lafını duyunca kaçtı!

Murat Dalkılıç ‘baba’ lafını duyunca kaçtı!

İki popçu Murat Dalkılıç ve Berkay geçtiğimiz gece Gayrettepe'de bulunan bir mekandan çıkarken basın mensupları ile konuştu. Ancak Murat Dalkılıç babalık ile ilgili muhabbet açılınca kaçmaya karar verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz