Selim Erdoğan uyuşturucu satıcılığından 11 yıl hapis cezası aldı!

Dizi ve sinema oyuncusu Selim Erdoğan, ‘Uyuşturucu madde üretimi ve satışı’ yapmak suçundan çıkarıldığı mahkemede 6 yıl 7 ay 20 gün hapis cezasına mahkum oldu.


Selim Erdoğan uyuşturucu satıcılığından 11 yıl hapis cezası aldı!

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki evinde uyuşturucu düzenekleri bulunan meşhur oyuncu Selim Erdoğan, 11 sene 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Selim Erdoğan uyuşturucu satıcılığından 11 yıl hapis cezası aldı!

Jandarma tarafından gözaltına alınan dizi ve sinema oyuncusu Selim Erdoğan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı. Muğla 1. Ağır Ceza Mahkemesinde devam eden dava neticelendi ve Erdoğan 11 sene 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Selim Erdoğan hapiste yattığı günler ve iyi hal vaziyetinden 6 sene 7 ay 20 gün daha hapis yatacak.

ÜNLÜ SANATÇI EVİ UYUŞTURUCU ATÖLYESİNE ÇEVİRMİŞ

Selimiye Mahallesi’ne yerleşen Erdoğan’ın evde uyuşturucu yetiştirdiği ve ticaretini yaptığı ihbar edildi. İhbar üstüne Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri akşam saatlerinde eve baskın düzenledi. Eve giren jandarma ekipleri, bir odada tamamen uyuşturucu yetiştirmek, kurutmak ve muhafaza etmek üzere kurulmuş düzenekle karşılaştı. Evde kavanozlar içinde ve paketlenmiş halde 840 gram da esrar ele geçirildi.

ÇOK SAYIDA DİZİDE OYNADI

Bu güne dek çok sayıda dizi ve sinema filminde rol alan meşhur oyuncu Selim Erdoğan, Çiçek Taksi filminde canlandırdığı Abuzer Edalı rolü ile hafızalarda yer aldı. Erdoğan, Eşkıya, Hokkabaz, Duvara Karşı, Vizontele Tuuba, Muro gibi 14 sinema filminde de rol aldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Uyuşturucu satıcıları evin içine sera kurmuş!

Uyuşturucu satıcıları evin içine sera kurmuş!

İstanbul'da yapılan uyuşturucu baskınında 62 kilo 600 gram bonzai, 38 kök hint keneviri yakalandı. Evin alt katının uyuşturucu serasına çevrildiği görüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz