Sen Anlat Karadeniz dizisi şiddet ve tecavüz görüntüleri ile konuşuluyor

İlk bölümü Çarşamba günü ekranlarda gösterime giren Sen Anlat Karadeniz dizisi reytingleri zorlayarak kendine ikinci sırada yer bulmuştu. Dizinin ikinci fragmanın yayınlanmasıyla birlikte içerdiği tecavüz ve şiddet sahneleri sebebiyle tartışmalarda başlamıştı.


Sen Anlat Karadeniz dizisi şiddet ve tecavüz görüntüleri ile konuşuluyor

ATV ekranlarında gösterime giren dizi ilk bölümünde reytingleri alt üst edip herkesin dikkatini üzerine toplamayı başardı. Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide birçok ünlü oyuncu bulunmakta. Yayınlandığı tarihten itibaren çok konuşulan bu dizi ikinci fragmanıyla da gündeme oturmayı başarmış ve bazı kesimlerden içerdiği şiddet ve tecavüz sahneleri sebebiyle tepki almıştı. Dizi izleyicileri fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Sen Anlat Karadeniz dizisi ikinci bölümde olacakları merakla beklemeye başladı. Haberimizde gelişmelerle ilgili dizi izleyicilerine bilgi vermeye çalıştık.

Sen Anlat Karadeniz dizisi şiddet ve tecavüz görüntüleriyle konuşuluyor

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Vedat’a teslim olmak yerine, Deli Tahir’in elini tutup Karadeniz’in ısız kayalarından hırçın dalgalarına atlamaya kalkar. Fakat bu atlayış, Nefes’in boğulmasına ve kalbinin durmasına sebep olur.

Tahir, Nefes ve Yiğit’le yaşam mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya başlar. Sonunda, Yangazlar’ın yaptığı kurnazca bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar.

Fakat, onların geçici kurtuluşu, Vedat’ın psikopatça sinirini köy halkına çevirmesine sebep olur. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca’ya işkence etmek, Vedat’ın canavarlığının son noktasını gösterecektir.

Tahir ise, sığındıkları yayla evinde, Vedat’ın sekiz senedir Nefes’e neler yaşattığını öğrenir. Nefes’in yaşadıklarını öğrenmek, o sert Karadeniz delikanlısının hüngür hüngür ağlamasına sebep olur. O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz’in dağlarına, dalgalarına, bulutlarına haykırırlar.

Onlar sığındıkları yerde acılarıyla mücadele ederken, Vedat ve Eyşan herkes için yeni acılar yaratmanın peşindedirler. Mustafa, ailesinin geçim kaynağı Kaleli Kum’un batması tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz