Sen Anlat Karadeniz dizisinde her sahnede bir olay var!

Kadına yönelik şiddet sahnesi sebebiyle tartışma konusu olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin ikinci bölümünde de camide imamın sahnesi çok konuşulacak.


Sen Anlat Karadeniz dizisinde her sahnede bir olay var!

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi şiddet sahneleriyle büyük ses getirmişti. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği dizi, dün akşam da ikinci bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

CAMİ İMAMINA YAPILANLAR RAHATSIZ ETTİ

Babası tarafından Vedat’a satılan Nefes’in hikayesinin işlendiği dizinin ikinci bölümünde de dikkat çeken sahneler vardı. Vedat’tan kaçan Nefes ve oğlunun sığındığı cami imamına yapılanlar ekran başındakileri rahatsız etti.

KAFASINI AYAKLAR ALTINA ALDI

Öyle ki Vedat, yakaladığı imamın kafasını ayaklar altına alarak işkence etti. Üstelik bunu camide yapması ve kafasına silah dayadığı adamına da aynı şeyi yaptırması ekran başındaki izleyiciyi şaşkına çevirdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

One comment
  1. bundan neden rahatsızlık duyuluyorki acaba..Bu dizi sadece gerçekte kadınlar ölüyor çocuklar tecavüz ediliyor bırakın köpeklere bile taciz var buna neden sesiniz çıkmıyorda seneryolara konuşuyorsunuz.GERÇEKLERİ GÖRMEK İŞİNİZEMİ GELMEDİ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz