Şenol Güneş, Demba Ba’nın Beşiktaş’a transfer edilmesini istiyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fikret Orman ile görüşerek Demba Ba’nın bir sakatlığı bulunmuyorsa takıma katmak istediğini söyleyerek transfer talebinde bulundu.


Şenol Güneş, Demba Ba’nın Beşiktaş’a transfer edilmesini istiyor!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile teknik direktör Şenol Güneş’in Antalya’da Demba Ba ile alakalı bir görüşme yaptıkları ortaya çıktı.

Şenol Güneş, Demba Ba'nın Beşiktaş'a transfer edilmesini istiyor!

“OYUNU İYİ OKUYAN BİR FUTBOLCU”

Gazete Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine göre Şenol Güneş’in Ba hakkında, “İyi bir Demba Ba’yı isterim. Çünkü Negredo’nun olmadığı zamanlarda tecrübeli bir isme ihtiyacım var. Fakat risk varsa transferi olmasın. Sağlık vaziyeti elveriyorsa Ba’dan yanayım. Çünkü oyunu iyi okuyan bitirici bir futbolcu.” dediği öğrenildi.Orman’ın ise Demba Ba’nın bu hafta içinde sağlık raporlarının geleceğini belirtip, “Raporlar olumlu olursa Ba’yı İstanbul’a çağırıp bir defa de biz kontrolden geçireceğiz. Sonrasında son kararı vereceğiz” şeklinde konuştu.

İKİSİ DE GELİRSE LARIN KİRALANACAK

Öte yandan Demba Ba’da sorun çıkmaması ve transfer edilmesine karar verilmesi halinde mali koşullar konuşulacak. Siyah-Beyazlılar, bonservis ödemeyi düşünmedikleri Senegalli yıldız ile 1,5 senelik anlaşma yapmak istiyor. Bunun yanında Ba’ya yarım sezon için para vermemek ve gelecek sezon için de oynayacağı maça göre ücret ödemek gibi plan yapan Kartal, bu koşullar kabul görmesi halinde deneyimli forveti transfer edecek.

Başkan Fikret Orman’ın, Şenol Güneş ile yaptığı görüşmede bu Larin ve Ba’nın beraber transfer edilmesi halinre 22 yaşındaki genç yıldızın tecrübe kazanması ismine başka takıma kiralanması fikrinin ortaya çıktığı öğrenildi. Eğer Demba Ba olmazsa ise Larin takımda kalacak.

İlginizi Çekebilir
Trabzonspor, Sosa’nın kesin transferini yaptı!

Trabzonspor, Sosa’nın kesin transferini yaptı!

Trabzonspor, İtalya'nın Milan takımından sezon başında kiralık olarak takıma aldığı Arjantinli futbolcu Jose Ernesto Sosa'nın satın alma opsiyonunu kullanarak kesin transferini yaptığını borsaya bildirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz