Serdar Ortaç gazeteciler aracılığı ile barış çağrısı yaptı

Serdar Ortaç önceki gece stüdyo çalışmalarının ardından bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte yemek yerken görüntülendi. Kendisini bekleyen basın mensuplarını içeri davet eden Serdar Ortaç Sezen Aksu-Yıldız Tilbe barışması ve Ebru Gündeş ile olan sorunları hakkında yöneltilen soruları cevapladı.


Serdar Ortaç gazeteciler aracılığı ile barış çağrısı yaptı

Mekanda kalabalık arkadaş grubuyla oturan Serdar Ortaç, kendisini bekleyen muhabirleri mekana davet etti ve soruları cevapladı.

Uzun zaman sonra geç saatte dışarıda görüntülenen meşhur popçu, “Stüdyodan çıktım, karnımız çok açtı. Dostum Cemal’in dükkanına geldik, bize çok iyi baktı” şeklinde konuştu.

Kendisini işine verdiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Birkaç adet şarkı yapıyorum, beste bekleyenler var. ‘Bilsem ki’ gibi slow şarkı yaptım, adlar sürpriz olsun” dedi.

2018 senesinin daha iyi olacağını düşünen şarkıcı, “Bu kadar olumsuz düşünen insana karşın, ben güzel olacağını hissediyorum ve düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“CHLOE SERUM YEDİ, BİRAZ DAHA NNESİ BAKSIN”

İrlanda’da bulunan eşi Chloe’nin hasta olduğunu söyleyen Ortaç, “Orada çok üşüttü, serum yemiş bugün. Biraz daha annesi baksın, sonra yanıma gelecek. Soğuk algınlığı yüzünden ben de serum yedim, havalar kötü. Çok şükür başka bir şikayetim yok, sağlığım yerinde” ifadelerini kullandı.

“EBRU BUGÜN ÇAĞIRIRSA KOŞARAK GİDERİM”

Müzik sektöründe iyi şeylerin olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe’nin barışması ile ilgili, “Çok mühim iki adet kadın. Sezen bizim büyüğümüz, Yıldız’ı çok severim ve ‘onun gibisi gelmez’ derim hep. Zaman geçtikçe eski arızaları unutuyorsunuz, ermişlik gibi oluyor. Yıldız giderek çok iyi yaptı, çok sevindim” dedi.

Ebru Gündeş’le senelerdir dargınlığı bulunan başarılı popçu, “Ebru beni bugün çağırsa koşarak giderim. Ben sana ne yaptım gözünü seveyim? Senden özür dilerim. İtiraf etmem gerekir, bende de arıza var. Eskiden olduğu için konuşmaya çekindim. Bu işlere hep yabancı oldum, siyaset, politika gibi işler bana hep uzak oldu. Ben de ona çok destek olmadım, sanırım o da buna kızdı” şeklinde konuştu.

“BENİM MANEVİYAT DUYGULARIM YOK”

“Yıldız Tilbe gibi elinde çiçeği ile Ebru Gündeş’e gider misiniz?” sorusunu başarılı popçu, “Benim maneviyat duygularım yok, yapamıyorum. Yapmam gerekir, ama olmuyor. Belki siz buna vesile olursunuz, o zaman giderim” biçiminde yanıtladı.

Serdar Ortaç, Ebru Gündeş ile birkaç defa denk geldiklerini vurgulayarak, “Bizim onunla çok eski hukukumuz var, 94 senesinden beri her şeyimi biliyor. Beni müzik sektörüne o soktu, bence kızmıyordur. Magazinde öyle yazılıyor, Birbirimizi görünce sohbet ediyoruz, fakat aramızda bu konular hiç açılmadı. Yani bana dargınlık var gibi bakmadı, buna vesile olacak bir vaziyet olmadı” şeklinde konuştu.

“HAYATTA EN BÜYÜK OLDUM, SERDAR ORTAÇ OLDUM”

Hayatta küs olduğu kimsenin olmadığını söyleyen Serdar Ortaç, “Artık yaşamımda dünya bir yana, minare bir yana. Kimseye kolay kolay kızmam ve darılmam. Umrumda olan tek şey sağlığım, karım ve ailemi nasıl büyüteceğimi düşünmek. Yalnızca bunlarla uğraşıyorum, çünkü hiçbir şey için değmez. Al işte en büyük adam oldum, Serdar Ortaç oldum. Bundan sonra nereye çıkayım? Bunun üzeri yok. Değmez, yaşıyorsun ve gidiyor. Hayatta güzel eserler bırakırsan, ileride herkes sana dua ederse, benim için son nokta olur” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir
Yıldız Tilbe şarkıları ve dansıyla sahneyi salladı

Yıldız Tilbe şarkıları ve dansıyla sahneyi salladı

Bursa'da bir eğlence kulübünde sahneye çıkan Yıldız Tilbe şarkıları ve dansı ile izleyicilerini coşturdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz