Serdar Ortaç’tan eşi hakkında dikkat çeken açıklama

Serdar Ortaç’ın 2014 yılında dünya evine girdiği evlenme yıl dönümlerinde ortaya atılan boşanma iddiaları magazin dünyasını salladı.


Serdar Ortaç’tan eşi hakkında dikkat çeken açıklama

Bundan tam 3 yıl önce yani 2014 yılında hayatlarını birleştiren Serdar Ortaç ve yabancı eşi Chloe Loughnan hakkında sosyal medya üzerinden çıkan boşanma iddiaları herkesi şok etti. Serdar Ortaç ve eşi Chloe’nin boşandığına dair yapılan yorumlar sonrasında magazin dünyası bu haberle sarsıldı. Herkes sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakan çiftin boşandığıyla ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi.

HER SEFERİNDE BOŞANMA İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Serdar Ortaç’ın bundan üç yıl önce aşk yaşayarak hayatını birleştirdiği yabancı eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan boşanma iddialarının doğru olup olmadığını herkes merak etmeye başladı. Uzun bir süre farklı isimlerle adı aşk dedikodularına karışan birçok duygulu bestenin söz yazarı ve ses sanatçısı Serdar Ortaç, magazin programlarında her seferinde eşiyle ilgili olarak çıkan ayrılık haberlerini sert açıklamalarla yalanlayarak reddetmişti.

SERDAR ORTAÇ BOŞANMA İDDİALARINI BOŞA ÇIKARDI

Yabancı eşi Chloe’dan çocuk sahibi olmak istediğini her daim dile getiren Ortaç eşinin kariyer sahibi olmak istemesinden dolayı bu hayalini hala gerçekleştirememesi de ayrılık iddialarını çoğaltmıştı. Fakat çıkan bütün ayrılık haberleri ve boşanma iddialarına rağmen Serdar Ortaç, herkesin kendisini aradığını ifade ederek, boşanmadıklarını açıkladı. Ayrıca birbirlerini takip etmemelerini de anlatan Ortaç, kavga ettikleri için birbirlerini takip etmediklerini ama hemen birbirilerini takip etmeye başlayacaklarını söyleyerek bütün boşanma iddialarını boşa çıkardı.

Yazar: Hayriye Karakaçan

Hayriye Karakaçan
Boğaziçi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hayriye Karakaçan konusunda uzmanlaşmış olduğu bilişim sektörünü yakından takip etmektedir. Karakaçan aynı zamanda spor, magazin ve eğitim gibi birçok bölümde başarılı bir şekilde yazarlık yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz