Seren Serengil, hapis kararı için gittiği cezaevi kapısından alınmadı!

Gülben Ergen ile ilgili konuşmama kararına riayet etmeyen Seren Serengil, 3 gülük hapis cezası aldı. Teslim olmaya giden Seren, gerekçeli karar halen yazılmadığı için cezaevinin kapısından döndü.


Seren Serengil, hapis kararı için gittiği cezaevi kapısından alınmadı!

Hakim tarafından gerekçeli kararın henüz yazılmaması nedeniyle cezaevinin kapısından dönen Seren Serengil, dün akşam Arnavutköy’ün en popüler mekanında görüntülendi. Yeşim Salkım, Yaşar İpek ve Ayşe Tolga da Serengil’e destek olmak için yanındaydı.

“KEŞKE BUGÜN GİTMİŞKEN GİREBİLSEYDİM”

Cezaevinin kapısından dönen Serengil, soluğu arkadaşlarının yanında aldı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan güzel sanatçı şunları belirtti: “Yorgunum. Keşke bugün gitmişken girebilseydim. Hazırlamıştım kendimi. Kolay bir şey değil, ben her ne kadar kuvvetli de olsam.”

“YEŞİM’İ DE ALMAK DÖNDÜM”

Annesinin hastalandığını belirten Serengil, Yeşim Salkım’ın yanına gelmesiyle beraber esprili biçimde: “Cezaevi yolundan geri döndüm, Yeşim’i almak için nasıl olsa o da gelecek dedim.” şeklinde konuştu. Hiç kimseden medet ummayacağım diyen Serengil, “Suçlu değilim çünkü. Herkes bu konuyu işledi, ben de işledim. Dediklerimin de arkasındayım. İftira atmadım.” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz