Seren Serengil için hapis kararı aldıran Gülben Ergen konuştu!

Şarkıcı Gülben Ergen, ‘tedbir’ kararı aldırdığı meslektaşı Seren Serengil ile ilgili mahkemeye başvuru gerçekleştirdi. Mahkemenin Serengil’e ‘3 gün mecburi hapis’ cezası vermesinin sonrasında Ergen, sosyal medyada şok bir mesaj paylaştı.


Seren Serengil için hapis kararı aldıran Gülben Ergen konuştu!

Gülben Ergen, kendisi ile ilgili yaptığı açıklamalar sebebiyle Seren Serengil ile ilgili önlem kararı aldırmıştı. Serengil, önlem kararına karşın ‘Duymayan Kalmasın’ programında meslektaşı ile ilgili yorumlar yapmayı sürdürdü. Gülben Ergen’in başvurusu üstüne mahkeme, Seren Serengil’in 3 gün zorlama hapsine karar verdi. Dün cezaevine girmesi beklenen Serengil, Aile Mahkemesi hakimi tarafından gerekçeli karar henüz yazılmadığı için cezaevine giremedi.

Magazin gündemini meşgul eden bu olaydan sonra Gülben Ergen, ilk defa paylaşım yaptı. Meşhur şarkıcı, bilim insanı Albert Einstein’ın, “Kişinin susması, her zaman söyleneni onayladığı manasına gelmez. Ara sıra canı aptallarla tarıştışmak istemiyordur” sözünü, “Adam gerçekten haklı. İyi geceler” notuyla paylaştı.

Instagram’da ortalama 50 bin beğeni alan paylaşım, Ergen’in pek çok takipçisi tarafından Seren Serengil’e gönderme olarak yorumlandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz