Seren Serengil ve Yaşar İpek aşk yaşadıklarını kabul etti!

Son günlerde cezaevi macerası ile gündemden düşmeyen Seren Serengil aralarında aşk iddiaları olan Yaşar İpek ile birlikte gece boyu eğlendi ve daha sonra bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi.


Seren Serengil ve Yaşar İpek aşk yaşadıklarını kabul etti!

Muhabirlerin kendisini mekan önünde beklediğini öğrenen Seren Serengil ve arkadaşları, kapıya çıkarak soruları cevapladı. “Sosyal medya, yazılı ve görsel basında sizin reklam yapmak için hapse girdiğiniz haberleri yapıldı. Ne söylemek istersiniz?” sorusuna Serengil, “Avukatsız fazla konuşamıyorum. Yoksa hapislerden çıkamayacağım. Bu karar tamamen skandal. Avukatımla İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvuracağım. Konuşmam bile olmadan, yayın yapılan programda arkamda duran bir resim yüzünden hapse girdim. Hiçbir suçu olmayan biri için 3 gün çok uzun zaman. Benim suçum yokken hapse girdim” şeklinde konuştu.

“PARA CEZASINA DÖNMEDİ”

“3 gün hapse giriş durumunuzun para cezasına çevrilme ihtimali yok muydu?” biçiminde soruya Seren Serengil ve avukatı, “Hayır. Bu klasik bir yasa değil, özel bir durumdu. Zorlama hapsi olduğu için para cezası ya da başka bir seçeneğe dönüşme vaziyeti yok” cevabını verdi.

“KROKİYİ AVUKATIMA VERMİŞTİM”

Muhabilerin “Seren Hanım’ın hükümlü olarak kaldığı bir cezaevi hücresinin krokisini çizip, dışarı gönderip, sosyal medya hesabından paylaştırması çok tartışıldı. Bu vaziyet ileride yasal problem olarak karşınıza gelir mi? Bu konu sizin şov ve reklam yaptığınız olarak yorumlandı” biçimindeki soru üstüne meşhur şarkıcı, “Hayır, bu çok samimi bir durumdu esasında. Hiçbir sorun yok. Avukatıma çizip verdim. Türkiye’de her koşulda, her olumsuzluğu beyaz gömlekler giyerek pozitif hale çeviren tek kişi var. O da ben değilim” ifadelerini kullandı.

“ADAM GİBİ ARKAMDA DURDU”

“Seren Hanım, Yaşar Bey ile ilgili ‘Yaşar benim peşimden koşuyor. Bana aşık ama ben değilim’ dediniz. Artık aranızda aşk olup olmadığını netleşti mi?'” sorusuna Serengil, “Yaşar bana aşık. O kadar mühim bir zaman da yanımda oldu ki. Adam gibi arkamda durdu. O kadar mutsuzluklar yaşadığım dönemde o kadar mutluyum ki, ona borçluyum. Evet, arkadaşlığımız ve sevgimiz başladı. Bazı şeyler zamanla oluyor. Şu an mutluyuz” cevabını verdi. Yaşar İpek ise “Seren’i 15 yaşından beri tanıyorum. Yeni tanışmadık. Çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz