Sezen Aksu, Atatürk’e yapılan hakaretlere sessiz kalmadı

Son günlerde Atatürk'e karşı yapılan hakaretlere magazin camiasından da tek tek tepki yağıyor. Atatürk'e yapılan hakaretlere sesiz kalmayıp çılgına dönen isimlerden biride Sezen Aksu oldu. Ünlü sanatçı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 'Yapılan spekülasyonlar alçakçadır; yapanlar da düz alçaktır' şeklinde ifadeler kullandı.


Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Atatürk’e hakareti düşünce özgürlüğü olarak değerlendirdiği yolundaki sosyal medya paylaşımlarına yanıt verdi.

Sezen Aksu, Atatürke yapılan hakaretlere sessiz kalmadı

“YAPANLAR ALÇAKTIR”

Hakkında algı operasyonu yapıldığını belirten Sezen Aksu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Atatürk ve ailesi hakkında yapılan spekülasyonlar alçakçadır; yapanlar da düz alçaktır. Fikrim de zikrim de budur. Bu alçaklığın popüler figürler, özellikle de benim üzerimden köpürtülmesi, çok bilindik algı operasyonlarından biridir..”

PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR

Sezen Aksu tarafından söylenmiş gibi gösterilen sözler sosyal medyada paylaşım rekorları kırarken, birçok şahıs ünlü sanatçıya ağır hakaretlerde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Yeliz Yeşilmen, gittiği mekanda darp edilip tekmelendiğini iddia etti

Yeliz Yeşilmen tarafından sosyal medyada duyurulan olay magazin dünyasına bomba gibi düştü. Yeşilmen, yemek yemek için gittiği mekanda kızının üzerine kızgın yağ döküldüğünü ve kendinin de mekan çalışanları tarafından darp edilerek tekmelediğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz