Silahların çekildiği kavga kamerada

İstanbul Bağcılar’da yaşanan olayda verdiği börek siparişinin yanlış gelmesine kızan kişi siparişi getiren börekçiyi silahını çekerek darp etti.


Silahların çekildiği kavga kamerada

İstanbul Bağcılar’da börekçinin siparişi yanlış getirmesine kızan bir kişi, dükkanda çalışan şahsı darp etti. Darp edilen börekçi kendisine saldıran şahsı ve oğlunu bıçakladı. Ardındansa baba oğlun yakınları börekçiye pompalı tüfekle ateş açtı. 4 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Olay Bağcılar’da bir börekçide yaşandı. İddiaya göre bir şahıs telefonla börekçiden pide siparişi verdi. Fakat verdiği sipariş yanlış gelince vaziyete sinirlenen şahıs ve oğlu siparişi getiren çalışanla münakaşaya başladı. Münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüşürken siparişi veren şahıs ve oğlu çalışanı darp etti. Vaziyete sinirlenen adının Mustafa olduğu öğrenilen iş yeri çalışanı börekçiye gelerek bıçak aldı ve tekrar olay yerine giderek baba ve oğlu bıçaklayarak kaçtı. Vaziyeti gören şahısın bir yakını da pompalı tüfekle börekçiye gelerek ateş açtı. İlk olarak dışarıdan ateş açan şahıs daha sonra börekçinin içine girerek de ateş açtı. Bu sıra da börekçinin içerisinde bulunan bir kişi saçmalardan kırılan camdan yaralandı. Saldırganı börekçide çalışan şahıslar bıçak ve sopayla engelleyerek dükkanın dışarısına çıkardı. Yaralanan vatandaşlar çevrede bulunanların yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Meydana gelen bu anlar ise çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi. Görüntüler de elinde silahla börekçiye gelen şahıs ilk olarak dışarıdan ateş açıyor. Daha sonra içeri girerek ateş açan saldırgan iş yeri çalışanları tarafından bıçak ve sopayla kovalanıyor. Meydana gelen arbedenin sonrasında saldırgan olay yerinden kaçıyor. İş yeri çalışanlarının haber vermesiyle olay yerine gelen polis ekipleri olay yerinde araştırmalar yaparak kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilir
Beykoz Fidanlığı içinde milletvekillerine sosyal tesis!

Beykoz Fidanlığı içinde milletvekillerine sosyal tesis!

Meclis Başkanlık Divanı'na gerçekleştirilen sunuma göre 265 dönümlük Beykoz Fidanlığı içinde olan Abraham Paşa Çiftliği, Meclis'e bırakılacak. Sahil kenarında ve orman içindeki çiftlik 10 milyon lira harcanarak milletvekileri için sosyal tesise haline çevrilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz