Silahların çekildiği kavga kamerada

İstanbul Bağcılar’da yaşanan olayda verdiği börek siparişinin yanlış gelmesine kızan kişi siparişi getiren börekçiyi silahını çekerek darp etti.


Silahların çekildiği kavga kamerada

İstanbul Bağcılar’da börekçinin siparişi yanlış getirmesine kızan bir kişi, dükkanda çalışan şahsı darp etti. Darp edilen börekçi kendisine saldıran şahsı ve oğlunu bıçakladı. Ardındansa baba oğlun yakınları börekçiye pompalı tüfekle ateş açtı. 4 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Olay Bağcılar’da bir börekçide yaşandı. İddiaya göre bir şahıs telefonla börekçiden pide siparişi verdi. Fakat verdiği sipariş yanlış gelince vaziyete sinirlenen şahıs ve oğlu siparişi getiren çalışanla münakaşaya başladı. Münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüşürken siparişi veren şahıs ve oğlu çalışanı darp etti. Vaziyete sinirlenen adının Mustafa olduğu öğrenilen iş yeri çalışanı börekçiye gelerek bıçak aldı ve tekrar olay yerine giderek baba ve oğlu bıçaklayarak kaçtı. Vaziyeti gören şahısın bir yakını da pompalı tüfekle börekçiye gelerek ateş açtı. İlk olarak dışarıdan ateş açan şahıs daha sonra börekçinin içine girerek de ateş açtı. Bu sıra da börekçinin içerisinde bulunan bir kişi saçmalardan kırılan camdan yaralandı. Saldırganı börekçide çalışan şahıslar bıçak ve sopayla engelleyerek dükkanın dışarısına çıkardı. Yaralanan vatandaşlar çevrede bulunanların yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Meydana gelen bu anlar ise çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi. Görüntüler de elinde silahla börekçiye gelen şahıs ilk olarak dışarıdan ateş açıyor. Daha sonra içeri girerek ateş açan saldırgan iş yeri çalışanları tarafından bıçak ve sopayla kovalanıyor. Meydana gelen arbedenin sonrasında saldırgan olay yerinden kaçıyor. İş yeri çalışanlarının haber vermesiyle olay yerine gelen polis ekipleri olay yerinde araştırmalar yaparak kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen

Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da uyuşturucu operasyonu

İstanbul’da uyuşturucu operasyonu

İstanbul Esenyurt’ta sabah saatlerinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda önceden belirlenen birçok adrese baskın düzenlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz