Sıla’nın hayranları Ahmet Kural’la barışmasını istiyor

Ahmet Kural’la 10 aylık ilişkisini bitiren Sıla binlerce yorum aldı. Şarkıcının sevenleri ‘Come to Ahmet Kural’ diyerek ikilinin barışma arzularını dile getirdi.


Sıla’nın hayranları Ahmet Kural’la barışmasını istiyor

Evlenecekleri konuşulan ve birbirlerinin aileleriyle tanışan Sıla ve Ahmet Kural’ın ayrılığı, sosyal medyanın konusu olmaya devam ediyor. Şarkıcıya atılan binlerce mesajın arasında en alaka çekeni ise, son zamanda Beşiktaş taraftarının, transfer etmek istediği yabancı futbolcular için yazdığı, ‘come to’ (gel) kelimesinin kullanılması oldu. Yüzlerce kişi Sıla’nın sayfasına, “Come to Ahmet Kural” yazdı.

Sıla, 10 aydır beraber olduğu Ahmet Kural’la yollarını ayırdıktan sonra Twitter’da attığı tweet’le de gündeme geldi. Oyuncuyu Instagram’da takipten çıkaran ve fotoğraflarını silen şarkıcı, “Ben seni kötüleyemem hiç… Çiçekli bir yol vardı, yürüdüm derim. Ayaklarıma dikenler battı ama her ormanda bu şekilde şeyler olur derim” sözlerini paylaşıp, daha sonra sildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Şarkıcı Sıla’dan Afrin Operasyonuna Destek

Şarkıcı Sıla’dan Afrin Operasyonuna Destek

Afrin'de teröristlere karşı başlatılan harekatla alakalı 4 gün sonra paylaşım yapan Sıla, "Mehmetçiklerimizin sağsalim vatanımıza geri gelmesi için dua ediyorum" dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz