Sinem Kobal başlamadan biten film yüzünden şoka uğradı

Büyük umutlar bağlanarak yapımına başlanan “Yüz Yüze” dizisi için reyting sebebi ile kanal yönetimi umduğunu bulamadığını açıklamış ve diziye bir ay ara vermişti. Ancak gelen yeni haberler hem seyirciyi hem başrol oyuncularından Sinem Kobal için şok etkisi yarattı.


Sinem Kobal başlamadan biten film yüzünden şoka uğradı

Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun oynadığı dizi için 2017’ye damga vuracak deniyordu. Ancak dizi ilk iki bölümünden sonra reyting alamadığı gerekçesiyle bir ay boyunca durduruldu. Herkes problemin kaynağının tespit edileceği gerekirse dizinin senaryosunun yeniden işleneceğini düşünüyordu ancak “yüz yüze” dizisi için bir anda yayını durdurma kararı geldi. Büyük umutlar bağlanan dizi için ara verilen dönemi bekleyen Sinem Kobal ne olduğunu anlamadı ve açıklamanın ardından şoka girdi.

Akşam saatlerinde yapılan açıklamada dizinin bundan sonraki bölümlerinin yayınlanmayacağının açıklanması senaryoda revize bekleyen oyuncuları şaşkına çevirdi. Projeye büyük umutlar bağlayan oyunculardan henüz bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin başrol oyuncularından Sinem Kobal ile ilgili şimdiden Twitter üzerinde yorumlar yapılmaya başlandı. Kısa bir süre içerisinde magazin dünyasından ünlü isimlerinde bu yorumlara dahil olması ve muhtemel bir tartışma başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

BİR KÖTÜ HABERDE KENAN İMİRZALIOĞLU İÇİN GELDİ

Eşi Sinem Kobal’ın dizisinin 2 bölümden sonra durdurma kararı alınmasının ardından bir şokta Kenan İmirzalıoğlu yaşadı. Uzun süredir çekimleri beklenen ve başrolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Fatih dizisi beğenilmedi ve dizi 2 milyon TL kadar zarara uğrayarak emeklerin çöp olmasına sebep oldu. Dizinin bu başarısızlığının ardından bazı oyuncuların ve senaryonun değiştirileceği açıklandı. Dizi sezonun en yüksek bütçe ayrılan dizisi olarak tanıtılmış ve merakla beklenmişti. Sinem Kobal’ın dizisinin yayından kaldırılmasının ardından Fatih dizisinden gelen bu kötü haber Kenan İmirzalıoğlu’nu adeta yıktı geçti.

İlginizi Çekebilir
Ters yönde giden Sinem Kobal, trafiği birbirine kattı

Ters yönde giden Sinem Kobal, trafiği birbirine kattı

Ekranlarda istediği başarıyı elde edemeyen Sinem Kobal, önceki gün Bebek'te aracıyla ters yöne girince ortalığı karıştırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz