Siyah Beyaz Aşk dizisinde ortalık kızışıyor! Yeni fragman yolda

Diziseverlerin merakla takip ettiği Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ile Aslı’nın Ferhat’ı kurtarmak için yapacaklarını ekrana taşıyacak. Geçtiğimiz haftalarda açıkladığı sırlar sebebiyle Ferhat’ın yaşamında büyük değişikliklerin olmasına sebep olan Aslı bu defa deprem sonrasında ortaya çıkardığı gerçeklerin peşinden düşecek. Peki, fenomen dizide yeni gelişmelerin belli olacağı Siyah Beyaz Aşk 15. bölüm fragmanı ne zaman gösterime girecek?


Siyah Beyaz Aşk dizisinde ortalık kızışıyor! Yeni fragman yolda

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Ferhat, kendisi için yapılan iyiliklerin farkına vararak Aslı’ya minnetlerini iletmişti. Ailelerin ısrarına karşın görüşmeyi sürdüren ve birbirleri için yapabileceklerini bir defa daha gösteren ikili geçtiğimiz hafta damga vurmuştu. İşte Siyah Beyaz Aşk’ın 22 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtım videosu…

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU VE 14. BÖLÜM ÖZETİ

Ferhat, Azad Dağıstan’dan aldığı mektubu, kızı Ayhan’a götürür. Orada karşılaştığı manzara, büyük bir tehlikede olduğunun resmidir. Ayhan Dağıstan, Ferhat’ın güvenilirliğini test ederken, Ferhat da karşı hamleye hazırlanır. Aslı, Ferhat hakkındaki gerçekleri mesaj atmış, mesaj Yeter tarafından yok edilmişti. Ferhat’ın babasının Namık Emirhan olduğunu bilen Aslı, bu gerçeğe göz yummak mecburiyetinde kalmıştı. Aslı’yı başına gelen her beladan kurtaran Ferhat, yaşadıkları romantik anlardan sonra eski hoyratlığına geri dönmüştü. Aslı’nın mana veremediği bu vaziyet, ikili arasındaki duvarların yıkılmadığının göstergesi olur. Dahası Aslı, eski hapis günlerine döner ve Ferhat’ın istediği gibi hayatına devam etmek mecburiyetinde kalır. Ferhat, bu gizemli tavırlarının arkasındaki gerçeği itiraf edemez.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Ferhat’ın hapishanede tanıştığı Azad Dağıstan da Şahin Cigal’ın eski düşmanlarındandır. Şahin Cigal hakkındaki gerçekleri öğrenen Ferhat, zaman kaybetmeden harekete geçmeye çalışır. Zira Aslı’nın en yakın arkadaşı Ebru’nun, Şahin Cigal’ın kızı olduğunu öğrenir. Ebru’da kalan Aslı, bu gerçekleri tesadüf neticesi öğrenir. İpuçlarını birleştiren Aslı, 17 Ağustos 1999 depremindeki gizemi çözer ve büyük bir tehlikenin içinde olduğunu anlar. Savcı Yiğit’ten yardım isteyen Aslı, olay yerine gelen ağabeyi Cem ve Yiğit sayesinde kurtulur. İntikam almak için gözü dönen Ebru’nun bütün hayatının yalan olduğunu öğrenen Aslı, büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Olay yerine gelen Yiğit, Aslı’yı kurtarmak için Ebru’yu öldürmek mecburiyetinde kalır. Bu ölüm başta Yiğit olmak üzere herkesi etkiler. Yiğit, Ebru’yu öldürdüğü için hapse atılır. Yiğit’in başına gelen bu hadise, tekrardan ağabeyi Ferhat ile karşı karşıya gelmesine sebep olur. Üstelik Yiğit’in eşi Suna da Ferhat’a sırt çevirir.

Namık Emirhan, İdil ile evlilik hazırlığı yaparken, yaşadıkları villada olaylar eksik olmaz. Yeter’den rahatsız olan İdil, onun evden gönderilmesini sağlar. Senelerdir ailesiyle beraber yaşayan Yeter, intikam yemini eder. Kolay kolay vazgeçmeye niyeti olmayan Yeter, yeni bir hamle yapmak için kolları sıvar.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu bölümüyle her pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yaza damga vuran dizi Kalp Atışı final kararı aldı!

Yaza damga vuran dizi Kalp Atışı final kararı aldı!

Yaz sezonunda fırtına gibi giren, fakat bu başarısını devam ettiremeyen Show TV'nin iddialı dizisi Kalp Atışı, önümüzdeki hafta final bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz