CHP'de 4 ilin belediye başkan adayı daha belli oldu

CHP'nin yerel seçimler için 4 ilde belirlediği belediye başkan adayları belli oldu.

CHP'de 4 ilin belediye başkan adayı daha belli oldu

CHP'de yerel seçimlere yönelik olarak belediye başkan adayları belirleme süreci devam ediyor. Son olarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 4 ilde daha belediye başkan adaylarını açıkladı. Bu adaylar ise Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar, Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş olarak açıklandı.

Adana’da 4 ilçede de adaylar belli oldu 

Adana'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile birlikte Ceyhan’da Kadir Aydar, Pozantı’da Şenol Eroğlu, Saimbeyli’de İsmail Durmaz, Tufanbeyli’de Ahmet Aktürk'ün adaylıkları da kesinleşti. 

İstanbul’daki 12 ilçede adaylar belirlendi 

Öte yandan, İstanbul'da 12 ilçede daha CHP belediye başkanı adayları belli oldu. Buna göre CHP, İstanbul'daki ilçeler arasında Başakşehir'de Mesut Öksüz, Bayrampaşa'da Hasan Mutlu, Beyoğlu'nda İnan Güney, Çatalca'da Erhan Güzel, Eyüpsultan'da Mithat Bülent Özmen, Gaziosmanpaşa'da Hakan Bahçetepe, Güngören'de Temel Akkoç, Sancaktepe'de Alper Yeğin, Silivri'de Bora Balcıoğlu, Şile'de Özgür Kabadayı, Tuzla'da Eren Ali Bingöl ve Üsküdar'da ise Sinem Dedetaş'ı aday olarak belirledi.

CHP'de 4 ilin belediye başkan adayı daha belli oldu