Devlet Bahçeli’den Saffet Sancaklı'ya futbol göndermesi

Devlet Bahçeli, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın açıklamalarına karşılık futbol göndermesi yaparak ilginç değerlendirmede bulundu.

Devlet Bahçeli’den Saffet Sancaklı'ya futbol göndermesi

Devlet Bahçeli, TBMM'de düzenlenen ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetiminin konuk edildiği toplantıda konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın ifadelerine futbol göndermesi yaparak cevap verdi.

Saffet Sancaklı’nın ifadeleri

Saffet Sancaklı söz konusu toplantıda yerel seçimlere ilişkin olarak Kocaeli'de adayların tamamının AK Partili olduğu takdirde Kocaeli'ye gitmeyeceğini söylemişti. Önceki yerel seçimlerde AK Parti'nin MHP ile beraber Kocaeli'de yönetim sağlanacağı sözünü hatırlatan Saffet Sancaklı, ancak söylendiği şekilde sonuçlanmadığını vurguladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde ve ilçe belediyelerinde MHP için yönetimde herhangi bir imkân verilmediğini belirten Sancaklı, 31 Mart yerel seçimlerinde Kocaeli'de en az bir ilçe belediyesinin MHP'ye verilmesi gerektiğini ve bu yapılmadığı takdirde parti tabanında kırgınlık yaşanacağını söyledi. Kocaeli'de bu yapılmadığında Cumhuriyet İttifakı'nın en az 4-5 belediyeyi kaybedeceğini öne süren Sancaklı, bu kez umdukları gibi olmayabileceği değerlendirmesinde bulundu.

Devlet Bahçeli’den yanıt gecikmedi

Saffet Sancaklı'nın bu sözleri üzerine cevap veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, futbol göndermesinde bulundu ve Saffet Sancaklı'nın 3 büyük kulüpte oynadığı şekilde siyaset hayatında da bu geleneği sürdürmek isteyip istemediğini sorarak tercihin ona ait olduğunu ifade etti.

Devlet Bahçeli’den Saffet Sancaklı'ya futbol göndermesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?