MHP'de Saffet Sancaklı sarsıntısı! İstifası istendi!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından yapılan açıklamada, Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın partiden istifasının istendiği belirtildi.

MHP'de Saffet Sancaklı sarsıntısı! İstifası istendi!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın istifasının istendiğini açıkladı. 

Saffet Sancaklı'dan iddialara yanıt

Saffet Sancaklı'nın ise haber sitelerinde iddia edildiği şekilde söylediği sözlere ilişkin olarak sosyal medya hesabından yanıt verdiği ve iddiaları reddettiği görüldü. Devlet Bahçeli'nin emrinde olduğunu ve MHP'nin ile Cumhur İttifakı'nın başarı elde etmesi için özveriyle çalışmayı sürdürdüğünü belirten Saffet Sancaklı, kendisi üzerinden Cumhur İttifakı'na karşı olumsuz algı operasyonları yapıldığını öne sürdü. Bu konuda yargıya başvuracağını aktaran Saffet Sancaklı, iddiaları şaşkınlıkla karşıladığını ifade etti. 

Sancaklı, paylaştığı mesajının sonunda ise; Türkiye Yüzyıl'ı hedefini engellemeye çalışanların ve Cumhur İttifakı'nın başarısını çekemeyenlerin 31 Mart yerel seçimlerine MHP'nin ve Cumhur İttifakı'nın damga vuracağını bilmelerini istedi.

MHP'de Saffet Sancaklı sarsıntısı! İstifası istendi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?