Şehitlerimizin ardından CHP toplantı kararı aldı!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Irak'ın kuzeyinden gelen şehit haberleri üzerine bugünkü programını iptal ederek Ankara'ya döndü.

Şehitlerimizin ardından CHP toplantı kararı aldı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Irak'ın kuzeyinden gelen şehit haberleri karşısında derin bir üzüntü içinde olduğunu belirterek, bugün Manisa'da düzenlenmesi planlanan aday tanıtım toplantısını iptal etti. Özel, acil bir şekilde Ankara'ya dönmeye karar verdi.

Irak'ın kuzeyinden gelen şehit haberleri, Türkiye'nin güvenliği ve bölgedeki gelişmeler üzerinde derin etkiler bırakmıştır. CHP Genel Başkanı, bu trajik olayların ardından partisinin programını değiştirerek, bugün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nde Merkez Yönetim Kurulu'nu  olağanüstü bir toplantı için bir araya getireceğini duyurdu.

CHP MYK'nın olağanüstü toplantısının ana gündem maddeleri arasında terörle mücadele, güvenlik önlemleri, ulusal savunma stratejileri, ve Irak'ın kuzeyindeki gelişmelerle ilgili parti politikalarının gözden geçirilmesi olabilir. Toplantıda alınacak kararlar, partinin resmi açıklamalarıyla kamuoyuna duyurulacak ve gelişmeleri takip etmek için yakından izlenmesi gerekecek.

Şehitlerimizin ardından CHP toplantı kararı aldı!