Sokak ortasında eski karısı ve erkek arkadaşını vurdu

Adana’da meydana gelen olayda bir şahıs boşandığı eski karısı ile birlikte erkek arkadaşının üzerine ateş açtı. Kurşunların hedefi olan adam hayatını kaybederken zanlı polisten kurtulamayarak yakalandı.


Sokak ortasında eski karısı ve erkek arkadaşını vurdu

Adana’da bir kişi eski karısını ve erkek arkadaşına kurşun yağdırdı. Mermilerin isabet ettiği eski eş ağır yaralanırken erkek arkadaşı ise yaşamını yitirdi. Kaçan saldırgan, polis kovalamacasının sonrasında yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, akşam saatlerinde merkez Huzurevleri Süleyman Demirel Bulvarı’nda yaşandı. Nuh Murat Uludemir adlı şahıs, eski karısı Leyla Dönmez (34) ile erkek arkadaşı Volkan Dal’ı sokak ortasında kurşun yağmuruna tuttu. Ağır yaralanan Dal ve Dönmez ihbar üstüne olay yerine sevk edilen ambulanslarla özel hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Leyla Dönmez’in sağlık vaziyetinin ağır olduğu öğrenildi.

Öte yandan, silah seslerini duyan trafik polisinin olay yerinden kaçan Nuh Murat Uludemir’i kovalamaya başladığı ve yokuş aşağı koşan şahsın yere düşerek yakalandığı öğrenildi. Silah sesini duyarak olay yerine giden Doğan Büyükbaş, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, otobüs durağının yakınlarında iki el silah sesi işittiğini ve bir kişinin kaçtığını gördüğünü belirtti. Kaçan kişinin arkasından koştuklarını anlatan Büyükbaş, “Saldırgan kaçarken trafik polisi havaya iki ateş etti. Meydana gelen kovalamacanın sonrasında vuran şahsın yakalandığını belirtti. Vuran kişi olayın ’namus meselesi’ şeklinde konuştu” diyerek konuştu.

Polis ekiplerinin olayla alakalı araştırması ise sürüyor.

İlginizi Çekebilir
Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Konya'da, arabasıyla kırmızı ışıkta duran hamile doktor Aliye Avcı'nın (35) aracına arkadan çarpan, çıkan münakaşa esnasında da tabancasını ateşleyip, doktoru yaralayan Hasan Çokkaynar ile ilgili, 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 seneye kadar hapis cezası istendi. Çokkaynar, savunmasında, tabancayı doldur- boşalt yapmak istediğini ve kurşunun doktora kazayla isabet ettiğini ileri sürdü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz