Sosyal Medya, Arda’nın Aşk Yüzüğünü Konuşuyor

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Arda, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da takipçilerinin ilgisini çekiyor. Arda, üzerinde Arapça harflerle ‘AŞK’ yazan yüzüğünü sosyal medya üzerinde paylaşınca gene takipçilerinin yoğun ilgisi ve yorumlarıyla karşılaştı.


Sosyal Medya, Arda’nın Aşk Yüzüğünü Konuşuyor

Arda Turan son dönemlerde hareketli günler geçiriyor! Ünlü oyuncu, yaptıklarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor.

YÜZÜĞÜNÜ PAYLAŞTI

Milli takım sansasyonuyla başladı her şey. Gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran Arda Turan Milli Takımı bıraktığını ifade etti. Bundan sonra olaylar peş peşe geldi. Umre’ye giden Barcelonalı futbolcu, Türkiye’ye dönmesinin ardından eski sevgilisi Aslıhan Doğan ile barıştı ve Mikonos’ta içten görüntüler verdi. İşte Arda’nın son bombası…

AŞK YAZIYOR

Arda Turan sosyal medyada yeni yüzüğünü hayranlarıyla paylaştı. Üzerinde Osmanlıca “Aşk” yazan yüzük ise herkesin ilgisini çekti. Her yaptığı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü futbolcunun bu paylaşımı da epey alaka gördü.

Barcelona’nın ABD kampında yer alan Arda Turan’ın neşeli olduğu görüldü. Takımdan ayrılacağı iddia edilen 30 yaşındaki futbolcu, kampa çağırılmasıyla beraber rahatladı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Medipol Başakşehir'in 2,5 senelik kiralama anlaşması yaparak Barcelona'dan transfer ettiği Arda Turan, İstanbul'a geldi. Yıldız oyuncu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Asbaşkanı Mesut Altan ile özel uçakla İspanya'dan Atatürk Havalimanı'na geldi. Arda'ya havaalanı çıkışında iki taraftar çiçek ve atkı verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz