Sosyete güzeli Eda Taşpınar sosyal medyayı salladı!

Sosyetenin güzeli olarak bilinen Eda Taşpınar zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Taşpınar yaptığı yeni paylaşımla herkesin dikkatini üzerine tekrar çekmeyi başardı.


Sosyete güzeli Eda Taşpınar sosyal medyayı salladı!

Dönem dönem paylaştığı cesur karelerle isminden söz ettiren Eda Taşpınar, instagram hesabından bu kez takipçilerini şaşırtan bir mesaja yer verdi.

Güzellik ve çirkinlik üstüne sorgulama yapan Taşpınar, yayınladığı fotoğrafa şu notu düştü:

“Kendine ‘ben çirkinim’ demek bana pek mantıklı gelmiyor. Kendimizi esasında gerçekten hiçbir zaman göremiyoruz ki. Gece uyurken o göğsümüz yükselip inerken sessizce nefes aldığımız anlar hani o en korunmasız anlarımız, biz onları gözlemleyemiyoruz. Kendimizi gözlerimiz ışıldar haliyle heyecanlı bir biçimde kitap okurken izleyemiyoruz. Kendini başkasına aşk ve şefkat dolu gözlerle bakarken göremiyorsun ki sen. O senin en gerçek halini yansıtan, anlık kahkahalarını atarken orada karşında ayna yok ki. Keşke herkes kendini o gerçekten kendi olup ışıldadığı anlarda görebilse. ‘Çirkin’ yalnızca bir kelime olarak kalırdı.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz