Spice Girls (Baharat Kızlar) geri dönüyor

90’lı yıllarda adını sıkça duyuran Spice Girls (Baharat Kızlar) grubu, 50 milyon sterlinlik (270 milyon lira) dev bir anlaşmayla tekrardan bir araya geliyor. Spice Girls üyelerinden Victoria Beckham, haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.


Spice Girls (Baharat Kızlar) geri dönüyor

En son 2012’deki Londra Olimpiyatları’nın açılış töreninde bir araya gelen İngiliz pop müzik grubu Spice Girls’ün hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme meydana geldi. Daha önce birleşme fikrine sıcak bakmadığı öne sürülen Victoria Beckham, efsane grubun geri dönüş haberini açıkladı.

43 yaşındaki modacı, Geri Horner (45), Mel C (44), Mel B (42), Emma Bunton (42) ve kendisinin beraber çekilmiş fotoğrafını instagram hesabından paylaşıp “Kızlarımı seviyorum. Öpücükler yolluyorum. Heyacanlıyım” notunu düştü.

Spice Girls’ün, birleşme karşılığında 50 milyon sterlin (yaklaşık 270 milyon TL) değerinde bir anlaşma yaptıkları öne sürüldü. Her grup mensubunun, bu kapsamda 10 milyon pound (yaklaşık 53 milyon Türk TL) kazanacağı söylendi.

Konuyla alakalı The Sun gazetesi’ne konuşan bir kaynak, Beckham’ın şarkı söylemek istemediğini ifade ederek, “Çin’de bir televizyon programı yapılması gündemde. Ayrıca sponsorluk anlaşmaları ve en iyi şarkılarından oluşan bir toplama albümün piyasaya sürülmesi söz konusu” açıklamasını yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz