A Milli takımının kamp yeri belli oldu

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Almanya'da Barsinghausen'daki Sporthotel Fuchsbachtal'da kamp yapacak.

A Milli takımının kamp yeri belli oldu

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kullanacağı kamp yerini belirledi. Ay-yıldızlılar, 14 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasındaki turnuva süresince Almanya'da Barsinghausen kenti yakınlarındaki Sporthotel Fuchsbachtal'da konaklayacak ve antrenmanlarını burada gerçekleştirecek.

Sporthotel Fuchsbachtal, Aşağı Saksonya Eyalet Futbol Federasyonu'na ait bir tesis olup, 93 odadan oluşmaktadır. Tesiste, nizami ölçülerde doğal ve suni çim sahalar, bir küçük saha, kapalı spor salonu, fitness salonu, kapalı havuz, bowling salonu ve toplantı salonları bulunmaktadır. Ayrıca otelin kontrolünde olan 4 antrenman sahasından oluşan ilave bir tesis de 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel tesis  A Milli Takım kafilesine hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir ve turnuva süresince başka misafirleri kabul etmeyecek. Hannover Havalimanı'na 25 km uzaklıkta bulunan Sporthotel Fuchsbachtal, milli takımın konforlu bir ortamda kamp yapmasını sağlayacak.

A Milli Takım'ın maçları, grup aşamasındaki ilk maçını 18 Haziran'da Dortmund'da, ikinci maçını 22 Haziran'da Portekiz ile Dortmund'da, üçüncü maçını ise 26 Haziran'da Çekya ile Hamburg'da oynayacak. Barsinghausen'in, Dortmund ile Hamburg arasında yer alması ve her iki kente de yakın mesafede olması, milli takımın maçlara kara yolu ile seyahat etmesini ve müsabakaların ardından tesislere dönmesini sağlayacak.

A Milli takımının kamp yeri belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?