Arda Güler’in sakatlığı nüksedince Real Madrid’te şoke eden bir veda yaşandı!

Futbol devi Real Madrid ayrılık haberiyle gündem oldu! Arda Güler'i bir türlü maçlara çıkaramayan LaLiga temsilcisi, yeni transferinden henüz yararlanamadı. Üst üste 3 kez sakatlanan ve son defasında sakatlığı tekrar nüksettiği için forma giyme şansını halen bulamayan Arda Güler cephesinden bir haber daha geldi.

Arda Güler’in sakatlığı nüksedince Real Madrid’te şoke eden bir veda yaşandı!

Futbol devi Real Madrid ayrılık haberiyle gündem oldu! Arda Güler'i bir türlü maçlara çıkaramayan La Liga temsilcisi, yeni transferinden henüz yararlanamadı. Üst üste 3 kez sakatlanan ve son defasında sakatlığı tekrar nüksettiği için forma giyme şansını halen bulamayan Arda Güler cephesinden bir haber daha geldi.

İspanya La Liga'da 13 hafta geride kalırken, Real Madrid şu anda Girona'nın hemen arkasında 2. sırada yer alıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'ndan da son 16 turuna kalmayı garantileyen dev kulüpte sıcak bir gelişme yaşandı. 

Yaz döneminde Fenerbahçe'den transfer edilen Arda Güler, aylar geçse de henüz Real Madrid formasını giyemedi. Yaz döneminde antrenmanda sakatlanan Güler, yeni takımında 3 kez sakatlık geçirdi. Ancelotti'nin genç oyuncuya şans vermemesi üzerine ana kadroda yer alabilmek için son sürat çalışan Arda Güler'in sakatlığı tekrar nüksetti.

Courtois, Militao ve Tchouameni de sakatlık geçirince yönetim net bir karar verdi. Takım oyuncularının çok sık sakatlanması bir yana, sakatlıkların nüksetmesi hususunda sağlık ekibinin ihmallerinin olduğu düşünülüyordu. Bu sebeple, Real Madrid kulübü, baş sağlık sorumlusu Niko Mihic ile yollarını ayırdı.

Arda Güler’in sakatlığı nüksedince Real Madrid’te şoke eden bir veda yaşandı!