Super Mario filmi yakında ekranlarda olacak!

Nintendo, Minionlar animasyon serisi ile gündeme gelen Illumination Entertainment ile anlaşma sağladı. Super Mario filmi yakında ekranlarda izleyiciyle buluşacak.


Super Mario filmi yakında ekranlarda olacak!

Sene 1993. Ülkemizde “televizyon atarisi” olarak da isimlendirilen oyun konsolları giderek yaygınlaşmakta, özellikle de Super Mario Bros. oyunu çokça oynanmaktadır. Nasıl oynanmasın ki, bir “demirbaş” olarak neredeyse bütün konsolların yanında gelen oyun oluyor kendisi.

Bu popülarite tabii ki bütün dünyada sağlanıyor ve oyunun bir de filminin yapılması kararlaştırılıyor. Böylece aynı adlı film, 28 Mayıs 1993’te vizyona giriyor ve “Tarihin en kötü filmlerinden bir tanesi” olarak kayıtlara geçiyor. Ardından hazırlanan her oyun uyarlaması film için “Umarız Supe Mario Bros. kadar kötü olmaz” temennisinde bulunuluyor. Ve şimdi… Yani 2018…

Nintendo’dan gelen resmi açıklamada, şirketin yeni bir Super Mario filmi yapmak için Illumination Entertainment ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Bu film stüdyosu daha önce Despicable Me, Minions ve The Secret Life of Pets gibi yapımlara imza atmıştı.

Dolayısıyla bu yeni Mario filminin de “animasyon filmi” yapılması gündemde. Filmin yapımcı koltuğunda karakterin yaratıcısı Shigeru Miyamoto ve Chris Meledandri de var. Yayıncı stüdyo ise, Universal Pictures olacak. Henüz çıkış tarihi ve konu ile ilgili bir ayrıntı ise paylaşılmadı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz