Survivor’ın yeni yarışmacı Birsen Bekgöz, kaslı vücuduyla dikkat çekiyor!

Survivor yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda en çok ilgi çeken isim kaslı vücuduyla Birsen Bekgöz oldu. Acun Ilıcalı’nın son keşfi Birsen Bekgöz ile ilgili sosyal medyada gündem oluştu bile.


Survivor’ın yeni yarışmacı Birsen Bekgöz, kaslı vücuduyla dikkat çekiyor!

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018’in ünlüler takımı kadar gönüllüler takımı da epey ses getirdi. Gönüllüler takımında yarışacak olan milli atlet Birsen Bekgöz bacak kaslarıyla dikkat çekti.

FRAGMANDA DİKKATLERİ ÇEKTİ

Milli atlet olan yarışmacı Birsen Bekgöz 2018 Survivor Gönüllüler kadrosu açıklanır açıklanmaz iddialı duruşunu yayınlanan fragmanda göstermeyi başardı.

ŞAMPİYONLUKLARLA DOLU GEÇMİŞİ VAR

Genç yarışmacı Birsen Bekgöz 1980 senesinde Berlin’de dünyaya geldi. Boyu 1.73. Milli atlet olan Birsen Bekgöz, olimpik sporcudur. Bir dünya şampiyonası, 2 Avrupa şampiyonası, bir de olimpiyatlarda yarışan Birsen Bekgöz, 2004 senesinde 400 metre engelde Cezmi Or kupasında altın madalya kazandı. Evli olan Birsen Bekgöz, 2005’te Akdeniz Oyunları’nda 4*400 metre bayraklı yarışta bronz madalya kazandı. Birsen Bekgöz gene aynı sene İslam Oyunları’nda 7*100 metre bayrak yarışında altın madalya kazandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz