Taison transferi için Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe harekete geçti

Breziyla'lı ünlü futbolcu Taison'un Shakhtar Donetsk'le sözleşmesinin bitmesine az bir süre kala Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe futbol takımları transfer için harekete geçti. Ünlü futbolcunun peşinde olan devler birbirleriyle kapışırken Taison'un Fenerbahçe'den 3.5 milyon Euro istediği konuşuluyor.


Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk’le sözleşmesi Aralık ayında bitecek olan Brezilyalı Taison, Fenerbahçe’den yıllık 3.5 milyon Euro ve 2 milyon Euro da imza parası talep etti. Bu transferi bitirmekten kararlı olan Fenerbahçe, bu rakamlara rağmen temasları kesmedi. Pazarlıkların düşünülen rakamlara gelene kadar devam edeceği belirtildi.

SHAKHTAR ÇEKİLDİ

Fotomaç’ın haberine göre; Shakhtar, sözleşmesinin sonuna gelen Taison’u takımda tutmak isterken oyuncuya 3.2 milyon Euro yıllık ücret önerdi. Ancak oyuncunun menajeri, imza parası talep ettiği için Ukraynalı yöneticilerle görüşmelerin tıkandığı belirtiliyor.

YANAL DA PEŞİNDE

Taison’u Türkiye’den sadece Fenerbahçe istemiyor. Brezilyalı yıldız, Trabzonspor’da Ersun Yanal’ın da listesinde. Oyuncunun durumunu Beşiktaş’ın da yakından takip ettiği belirtiliyor.

Kaynak: Sporvadisi.com

İlginizi Çekebilir

Robinho, Çaykur Rizespor’a geliyor

Teknik direktör Hikmet Karaman tarafından yapılan açıklamaya göre Brezilyalı futbolcu Robinho Çaykur Rizespor'la anlaşmayı sağladı. Mehmet Cengiz tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Karaman, kısa zaman içerisinde ünlü futbolcunun yeşil mavi renkler altında top koşturacağını bildirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz