Taksim’de Omuzlayıp Kaçırdığı Kadına Burada Tecavüz Etmiş

İstanbul’da yolda baygın şekilde bulduğu kadını omuzuna alıp kaçırıp daha sonrada tecavüz eden şahısın dosyasına yeni görüntüler eklendi. Taksim Zorbası olarak bilinen kişinin baygın kadını götürüp cinsel istismarda bulunduğu evin fotoğrafları dava dosyasına eklendi.


Taksim’de Omuzlayıp Kaçırdığı Kadına Burada Tecavüz Etmiş

İstanbul Taksim’de yolda karşılaştığı baygın bir kadını omuzlayarak götüren yanındaki kadını da bıçaklayan kişinin cinsel saldırıyı yaptığı metruk evin fotoğrafları da soruşturma dosyasına eklendi. Fotoğraflarda polisin evde yaptığı kriminal çalışmanın da izleri görülüyor. Soruşturma dosyasına göre Taksim zorbası omuzladığı kadını bu eve götürdü ve cinsel saldırıyı bu evde yaptı.

Taksimde Omuzlayıp Kaçırdığı Kadına Burada Tecavüz Etmiş

2 KADINDAN BİRİNİ BIÇAKLADI, DİĞERİNE TECAVÜZ ETTİ

İstanbul Taksim’de iki kadın arkadaştan biri yol ortasında baygınlık geçirdi. Kadınların yanına gelen 24 yaşındaki Engin K. baygınlık geçiren kadını omzuna alıp evine götürmeye çalıştı. Öbür kadın duruma tepki gösterdi. Kadını bıçaklayan zanlı omzuna aldığı öbür kadına ise evvel inşaata sonra evinde tecavüz etti.

OLAY İSTANBUL SARAYI’NDA BAŞLAYAN DAVAYLA ORTAYA ÇIKTI

Saldırganın arkadaşı da genç kadına tecavüz ederken, aşağı yukarı 4 ay evvel yaşanan olay İstanbul Adalet Sarayı’nda başlayan davayla ortaya çıktı.

TAKSİM ZORBASI OMUZLADIĞI KADINA BU EVDE CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU

Fotoğraflarda polisin evde yaptığı kriminal incelemenin de izleri görülüyor. Soruşturma dosyasına göre Taksim zorbası omuzladığı kadını bu eve götürdü ve cinsel saldırıyı da bu evde gerçekleştirdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz