Tamer Karadağlı: Vatan Karakerini Başkası Oynamayacak

Tamer Karadağlı verdiği röportajda “Çocuklar Duymasın” dizisi ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.Geçtiğimiz günlerde öldürülen Vatan Şaşmaz’ın yerine kimse diziye alınmayacak.


Tamer Karadağlı: Vatan Karakerini Başkası Oynamayacak

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezonda ekranlarda sevilen bir dizi olduğu biliniyor. Sevilen bir dizi olmasının yanında son aylarda dizide yaşanan gelişmelerde sürekli ön planda olan Engin karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz’ın silahla vurularak eski sevgilisi tarafından öldürülmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayla ilgili olarak öldürüldüğü dakikalarda televizyonlarda oynayan Çocuklar Duymasın dizisinde sahnede olan Vatan Şaşmaz’ın yerine dizide kimin oynayacak olduğu konusunda merak edilen soruya Tamer Karadağlı yanıt verdi. Dizide Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı, Vatan Şaşmaz yani Engin karakterinin yerine başka bir kimsenin diziye girmeyecek olduğunu, Engin karakterinin yeni bölümde başka şehre gönderilmiş gibi gösterilecek olduğunu açıkladı.

ERDOĞAN SORUSUNA YANIT VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında kendisine sorulan soruya yanıt veren Tamer Karadağlı, Erdoğan’ın etkileyici bir sesi ve durumunun olduğunu, hatip olarak kendisinden etkilendiği, ancak bazen etkilenmediği durumların olduğunun da olabildiğini belirtti. Tamer Karadağlı’nın bu açıklamasıyla beraber siyasi görüşünü saklamaya çalıştığı düşünüldü.

ANKARA’DA YAŞAMAK İSTİYOR

İstanbul ve Ankara konusunda kendisine sorulan sorulara da yanıt veren Tamer Karadağlı, İstanbul’da 20 yıldır yaşamasına rağmen Ankara’yı daha çok sevdiğini, Ankara’nın disiplinli bir şehir olduğunu, İstanbul’un acımasız olduğunu belirtti. Karadağlı Ankara hakkında övgüler yağdırırken İstanbul için acımasız demesi İstanbul’u seven ve istanbulda yaşayan hayranlarını üzdü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Taş Fırın Lakaplı Tamer Karadağlı’dan Şoför Kavgası

Taş Fırın Lakaplı Tamer Karadağlı’dan Şoför Kavgası

Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren Kalpakarslan ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Tamer Karadağlı, şimdide trafikte kavga etti. Karadağlı az kalsın kaza yapıyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz