Tanyeli’nin çocuğu, eski kocasından değilmiş!

Ünlü dansöz Tanyeli’nin eski kocası ile 8 sene devam eden babalık davasında sona gelindi. Mahkeme, Tanyeli’nin çocuğunun eşinden olmadığına kanaat getirerek herkesi şok eden bir karar aldı.


Tanyeli’nin çocuğu, eski kocasından değilmiş!

Ünlü dansöz Tanyeli ile eski eşi Yusuf Uğur Sadıkoğlu arasında 8 senedir süren ‘babalık davası’ neticelendi. Mahkeme Tanyeli’nin oğlu Taylan’ın Yusuf Sadıkoğlu’ndan olmadığına karar verdi.

ESKİ EŞİN İDDİASI DOĞRU ÇIKTI

Kuyumcu Yusuf Uğur Sadıkoğlu, 1990 senesinde 5 yaşındayken nüfusuna kaydettirdiği Taylan Sadıkoğlu’nun (33) öz oğlu olmadığını öne sürmüştü. 2010 senesinde mahkemeye başvurarak, “Tanyeli beni kandırdı. Taylan benim çocuğum değil. DNA testi yapılmasını istiyorum” diyerek dava açmıştı. Tanyeli ise eski eşinin reklam maksadıyla yalan söylediğini iddia ederek, “Çocuğun ondan olduğunu çok iyi biliyor” demişti. Aradan 10 sene geçti ve ‘tanımanın iptali’ davasında karar çıktı. Mahkeme, Taylan’ın babasının Yusuf Uğur Sadıkoğlu olmadığının tespiti ile soybağının reddine karar verdi.

TANYELİ BİR RÖPORTAJDA “ÇOCUK ONDAN” DEMİŞTİ

Tanyeli bir röportajında şunları belirtmişti: “O, 14 yaşında yaşamımı mahvetti. Anne olduğumda vücudum bile gelişmemişti. Biz 6 sene bilfiil birlikte yaşadık. Rüştümü ispatlayınca da evlendik. Hiç mi utanmıyor? Seneler sonra kendi oğluna bu şekilde bir dava açabiliyor? Taylan onun öz oğlu yahu!”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz