Tarkan’ın baba olacağını açıkladığı video olay yarattı!

Baba olacağını duyan Tarkan heyecanla çektiği video hakkında sosyal medya ve televizyonlarda yapılan yorumlara cevap verdi. Tarkan o anki mutluluğunu bu şekilde dile getirdiğini söyledi.


Tarkan’ın baba olacağını açıkladığı video olay yarattı!

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını ilan ederek gündem oluşturan Tarkan, ailesine verdiği önemi bir defa daha gözler önüne serdi. Megastar, önceki gün bir demet çiçek alıp Etiler Dinlenme ve Bakım Evi Müdürlüğü’ne gitti. Buradaki bir aile büyüğünü ziyaret eden meşhur şarkıcı, bakımevindeki öbür yaşlılarla da uzun uzun sohbet etti.

DOĞUMUN NEREDE OLACAĞINA HENÜZ KARAR VERMEMİŞLER

Bakımevindeki yaşlıların ricasını kırmayarak onlar için birkaç da şarkı belirten Tarkan, bu tavrıyla bir defa daha ne kadar duyarlı olduğunu kanıtlamış oldu. Çıkışta son derece keyifli olduğu gözlenen Megastar, eşi Pınar Tevetoğlu’yla beraber çok heyecanlı olduklarını belirtti. Bebeğinin cinsiyetini açıklamak istemeyen Tarkan, doğumun nerede olacağıyla alakalı ise “Eşimle bu konu üstünde düşünüyoruz ama hala kesin karar vermiş değiliz. Hayırlısı olsun” demekle yetindi.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Baba olmaya hazırlandığını sosyal medyadan duyurduğu için bazılarından eleştiriler alan Megastar, bununla alakalı ise “O an mutluluğumu böyle dile getirmek istedim. Içimden gelenleri söyledim, o kadar” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz