Tarlada bulunan otomobilin içinden silahla vurulmuş iki ceset çıktı

Aksaray’da bir tarladaki arabanın içinde biri kadın 2 kişinin cesedi bulundu. Öldürülen sürücünün, olaydan birkaç saat önce sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı öğrenildi.


Tarlada bulunan otomobilin içinden silahla vurulmuş iki ceset çıktı

Aksaray’da Tuncer Kütük (27) ve yanındaki Mediha Akdağ (25), bir tarlada arabasının içinde tabancayla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Kütük’ün olaydan bir kaç saat öncede Konya’dan Aksaray’a giderken araba içinde çektiği görüntüleri sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında canlı olarak yayınladığı görüldü. Jandarma, 2 kişinin ölümüyle alakalı çalışma başlattı.

PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLDE KANLAR İÇİNDE BULUNDULAR

Bugün saat 21.00 sıralarında Sultanhanı ilçesi yakınlarında Aksaray-Konya karayoluna ortalama 150 metre mesafedeki bir tarlada park halinde duran araba içindeki 1’i kadın 2 kişinin kanlar içinde hareketsiz halde olduğunu görenler, jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri araba içindeki kişilerin vücutlarının çeşitli yerlerinden tabancayla vurularak öldürüldüğünü anlaşıldı. Öldürülenlerden birinin Tuncer Kütük diğerinin de Mediha Akdağ olduğunu belirledi. Mediha Akdağ’ın elinde ise Kuran ve dini kitapların bulunduğu belirledi. İki kişinin cesedi otopsi yapılmak üzere Aksaray Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

BİRKAÇ SAAT ÖNCE SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPMIŞ

Öldürülen Kütük’ün olaydan bir kaç saat önce Konya’dan Aksaray’a giderken araba içinde çektiği görüntüleri sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında canlı olarak yayınladığı, yanındaki kişiyede devamlı kendisini çekmesini söylediği görüldü. Jandarma ekipleri, Kütük ve Akdağ’ı öldüren zanlının kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara'da 3 cinayeti inceleyen Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelilerini yakaladı. Şüphelilerin yaptığı itiraflar ardından iki cinayetin daha işlendiği ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz