Tarsus’ta kazılan gizemli evin içi görüntülendi!

Mersin’in Tarsus ilçesinde bir evde 2016 yılında büyük bir gizlilikle başlatılan ve özel harekat polislerinin eşlik ettiği kazı 1 yıl sonra 2017 tarihinde son buldu. Kazı alanıyla ilgili görüntüler ilk defa kameralara yansıdı.


Tarsus’ta kazılan gizemli evin içi görüntülendi!

Mersin’in Tarsus ilçesindeki gizemli kazının yapıldığı evin içi görüntülendi.

Tarsus ilçesindeki 82 Evler Mahallesi’nde bir polis memurunun tarihi eser kaçakçıları tarafından öldürüldüğü iddiasıyla bir evin bahçesinde 13 Kasım 2016 tarihinde 20 kişilik özel bir ekip tarafından özel harekat polislerinin tedbirleriyle başlatılan kazı, 3 Kasım 2017’de son buldu.

Kazı yapıldığı esnada etrafı ve üstü mavi brandayla kapatılan bahçe ve evin içerisi İhlas Haber Ajansı tarafından görüntülendi. Bahçenin kapısının mühürlendiği, birkaç kilit sistemiyle de kilitli olduğu anlaşıldı.

Bahçedeki çukurların toprakla kapatıldığı, bahçedeki küçük bir yapının içerisinin toprakla kaplı olduğu görüldü. Gizemli evin içerisinde ise kazıyı gerçekleştiren ekibin giydiği giysiler ve dinlendikleri oda dikkat çekti. Bazı odalardaki yatak ve battaniyeler kameralara yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Köpeği arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürdü!

Köpeği arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürdü!

Mersin’de bir arabanın arkasına iple bağlanan Rottweiler cinsi köpeğin cansız bedeni, araç sahibi tarafından sürüklenirken götürüldü. Meydana gelen olay başka bir şoför tarafından cep telefonu ile an be an kaydedildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz