Tartıştığı askeri defalarca bıçakladı

Konya’da kız kardeşinin mutlu gününde yanında olabilmek için izne gelen 20 yaşındaki asker Osman Berrak trafikte kavga ettiği alkollü sürücü tarafından ağır yaralandı. Aldığı bıçak darbeleri ile yere yığılan genç adam kaldırıldığı hastanede yaşam savaşı veriyor.


Tartıştığı askeri defalarca bıçakladı

Aşırı kan kaybetti

Vatani görevini yaparken kız kardeşinin düğünü için izne gelen 20 yaşındaki asker Osman Berrak iddiaya göre düğün alışverişi için çarşıya çıktığında trafikte tehlikeli araç kullanan sürücüyü önce uyardı. Aşırı tepki veren sürücünün alkollü olduğunu anlayan Berrak tartışmayı uzatmadan yoluna devam etmeye çalışırken bu kez alkollü sürücü Berrak’ın önünü keserek tartışmaya başladı. Aracından çıkardığı bıçağı sağa sola sallayan alkollü adamın bıçak darbeleri ile yere yığılan genç adam aşırı kan kaybetti.

Şüpheli Berrak’ı suçladı

Kaldırıldığı hastanede acil olarak ameliyata alınan Osman Berrak’ın sağlık durumu tehlikesini korurken şüpheli Ramazan Temel’in ise ilk ifadesinde Osman Berrak’ı suçladığı öğrenildi. Şırnak’ta vatani görevini sürdüren Berrak’ın askeri birliğine de haber ulaştırıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Konya'da bir arabada gerçekleştirilen aramada piyasa değeri yaklaşık 6 milyon lira olduğu düşünülen 596 tüp kobra zehri ele yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz