Taşeron İşçi Sınav Konuları Açıklandı!

Sağlık Bakanlığı, taşeron işçilerin sürekli işçi kadrosuna geçişinde gerçekleştirilecek olan sınavın usul ve esaslarıyla alakalı tebliğinde sınav konularını açıkladı.


Taşeron İşçi Sınav Konuları Açıklandı!

Sağlık Bakanlığı taşeron işçilerin devamlı işçi kadrosuna geçişinde yapılacak olan sınavın Usul ve Esaslarına ilişkin tebliğ yayınladı. Yayınlanan tebliğde sınav biçimi, ilanı, itirazlar ve kadroya geçiş aşamaları ilan edildi. Sağlık Bakanlığı’nın tebliğine göre sınavlar sözlü oluyor. İşte dataylar…

TAŞERON İŞÇİ İLANLARI

Merkez teşkilatı yönetim hizmetleri genel müdürlüğü sayfasından yhgm.saglik.gov.tr, il müdürlükleri de kendi resmi internet sayfalarından neticeleri açıklayacaklar. Öte yandan bir tebligat yapılmayacaktır.

TAŞERON İŞÇİ SINAVINDA NE SORULACAK?

Sınav soruları yürütmekle mükellef oldukları iş ve vazifeleri ile iştigal ettikleri görevlerle alakalı konulardan olacaktır.

Sınav neticeleri ‘başarılı’ ve ‘başarısız’ biçiminde yazılacaktır. Not değerlendirmesi sözlü sınavlarda yoktur.

TAŞERON İŞÇİ SINAV TARİHLERİ

Sınav Tarihleri: Sınav kurulları tarafından 3 Mart-22 Mart tarihleri arasında yapılacaktır.

İtirazlar: İtirazlar 23-26 Mart tarihlerinde yazılı olarak alınacak ve değerlendirme neticesi en geç 29 Mart 2018 tarihinde ilan edilecek.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz