Apple, AirPods serisine AirPods Max modelini ekledi

Apple, AirPods serisini uygun fiyatlı bir model ve güncellenmiş AirPods Max ile genişletecek. İşte, Apple’ın yeni kulaklık serisi hakkında ilk bilgiler!

Apple, AirPods serisine AirPods Max modelini ekledi

Apple bu yılın sonlarında popüler AirPods kablosuz kulaklık serisini değiştirmeyi planlıyor olabilir. Analist Jeff Pu, şirketin daha uygun fiyatlı bir model çıkarmayı hedeflediğini aktarıyor. Amerikalı teknoloji devi üretim kapasitesini bu yıl artıracak.

Merakla beklenen AirPods kulaklık serisine uygun fiyatlı yeni bir model ile birlikte bir de AirPods Max modeli eklenecek.

BİR BÜTÇE MODELİ, BİR DE ‘MAX’ MODELİ GELİYOR

Biri giriş diğeri orta seviyedeki iki yeni kulaklıkta, tasarım iyileştirmeleri, gelişmiş ses kalitesi ve USB-C özellikli şarj desteği bulunacak.

Yeni modellerin en üst seviyesinde 'Konumumu Bul', aktif gürültü engelleme (ANC) ve şarj bölümünde bir hoparlör gibi sürprizler karşımıza çıkacak.

AirPods 4'ün seri üretiminin Mayıs ayında başlayacağı ve iPhone 16 serisiyle birlikte sonbaharda çıkış yapacağı tahmin ediliyor.

Ek olarak, premium AirPods Max'in 2024'ün son çeyreğinde güncelleneceğine dair söylentiler de var. Max modeline yeni renkler de katılacak. Şu anki AirPods'lar Yeşil, Pembe, Gümüş, Gök Mavisi ve Uzay Grisi renklerinde satışa sunuluyor.

Apple, AirPods serisine AirPods Max modelini ekledi