Decathlon yeni bisiklet modelini sundu!

Decathlon yeni eletrikli bisiklet çalışmasını bitirdi. Yeni ürün piyasaya sunuldu.

Decathlon yeni bisiklet modelini sundu!

Decathlon, şehir yaşamına uygun yeni bir elektrikli bisiklet modeli olan Riverside 520 E'nin güncellenmiş versiyonunu piyasaya sürdü. Bu elektrikli bisiklet, özellikle şehir içi ulaşım için tasarlanmış olup, çevreci ve kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor. Riverside 520 E, kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan adım atılabilir bir modeldir. Bu özelliği ile kısa boylu sürücüler için kullanım kolaylığı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bisiklete binme ve inme sürecini basitleştirerek şehir seyahatleri için pratik bir seçenek sunuyor.

Elektrikli bisiklet, Avrupa e-bisiklet kurallarına uyumlu 250 watt çıkışlı bir arka göbek motoru tarafından destekleniyor. Motor, şehir içindeki tepecikleri rahatlıkla aşabilecek güce sahip. Günlük ulaşımda güvenilir bir ortak sunar. Bisiklet, düzensiz şehir yollarıyla başa çıkabilmesi için kısa yol ön süspansiyonu bulunuyor. Dar lastikleriyle düz yüzeylerde daha etkili bir performans sergilemeyi vaat ediyor.

Riverside 520 E'nin dikkat çeken özelliklerinden biri, tek şarjla 62 mile kadar menzil sunabilen 500 watt saatlik bir bataryaya sahip olması. Böylece şehir içi uzun yolculuklar veya keyifli gezintiler için ideal bir seçenek sunmayı başarıyor. Bisikletin tork sensörü, daha pürüzsüz bir sürüş deneyimi sunuyor. Decathlon'un kalite ve sürücü memnuniyetine olan bağlılığını vurgulamakta.

Decathlon yeni bisiklet modelini sundu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?