Final Fantasy 14 temalı Xbox Series X tanıtıldı

Microsoft, hediye için özel Final Fantasy 14 temalı Xbox Series X konsolunu tanıttı.

Final Fantasy 14 temalı Xbox Series X tanıtıldı

Microsoft, hediye için özel Final Fantasy 14 temalı Xbox Series X konsolunu tanıttı.

Microsoft ve Square Enix, Final Fantasy 14'ün Xbox Series X/S'de yakında piyasaya sürülmesini özel bir konsolla kutluyor. Şirketler, oyundan ilham alan bir tasarıma sahip özel bir Xbox Series X konsolu oluşturmak için ortaklık kurdu.

Konsol satışa sunulmadı ancak hayranlar, Xbox'ın Twitter'da düzenlediği bir hediye kampanyası aracılığıyla bu konsolu kazanma şansına sahip.

Kazanan, konsolun yanı sıra bir kontrol cihazı, Final Fantasy 14 Complete Collector's Edition ve bir yıllık Xbox Game Pass Ultimate üyeliğinin sahibi olacak.

Çekiliş, 21 Mart'taki tam sürümden önce sona erecek olan Final Fantasy 14 Xbox Series X/S açık betasının son haftasına denk geliyor.

Açık beta şu anda yeni oyunculara hizmet veriyor ve onların A Realm Reborn, Heavensward ve Stormblood'un ana kampanyalarını kapsayan ücretsiz deneme sürümüne erişmelerine olanak tanıyor; tümünde oyun süresi sınırlaması yok ve seviye 70 sınırı yok.

Özel Xbox Series X konsolu, oyun içi Aetherytes'ten ilham alan tasarımıyla öne çıkıyor ve Final Fantasy 14 oyuncuları tarafından anında tanınıyor. Mavi konsolda Final Fantasy 14 logosunun yanı sıra altın vurgular ve kristal süslemeler bulunuyor. Birlikte verilen denetleyicide kristal bir logo, altın renkli bir D-pad ve bir meteor simgesi bulunur.

Çekilişe Nasıl Katılacaksınız?

Çekilişe katılmak için Twitter'da @Xbox ve @FF_XIV_EN'i takip etmeniz ve tanıtım gönderisini #XboxFFXIVSweepstakes etiketiyle yeniden tweetlemeniz gerekiyor. Çekiliş 28 Mart'a kadar açıktır. Kanada ve Meksika'da ikamet edenler sırasıyla @XboxCanada ve @XboxMexico aracılığıyla katılabilirler.

Konsol lansmanının 19 Mart'taki 6.58 Yaması ve PAX East'teki Dawntrail panelinin ardından gelmesiyle Final Fantasy 14 için yoğun bir dönem.

Final Fantasy 14 temalı Xbox Series X tanıtıldı