Gizemli Huawei telefonunun 3 boyutlu görüntüsü ortaya çıktı

Gizemli bir Huawei akıllı telefonun 3 boyutlu görüntüsü ortaya çıktı. İşte detaylar…

Gizemli Huawei telefonunun 3 boyutlu görüntüsü ortaya çıktı

Gizemli bir Huawei akıllı telefonun 3 boyutlu görüntüsü ortaya çıktı. İşte detaylar…

Yakın zamanda ortaya çıkan bir sızıntı, Huawei akıllı telefonunun 3 boyutlu görüntüsünü ortaya çıkardı ve bu da Huawei Nova 12 Ultra mı yoksa Huawei P70 mi olduğu sorusunu gündeme getirdi. Render, Huawei Nova 11'e çarpıcı bir benzerlik gösteriyor, ancak bazı amiral gemisi özellikleri de kafamızı kaşımamıza neden oluyor.

Render, Huawei Nova 11 ile aynı silindirik kamera modülüne sahip bir telefonu tasvir ediyor. Ancak kamera düzeni önceki Nova modellerinden biraz farklı.

Telefonun sağ tarafında üç düğme bulunur: ses tuşları ve kırmızı vurgulu bir güç düğmesi. Köşeler yuvarlatılmıştır ve kenarlarda belirgin bir kavis yok.

İlginç bir şekilde telefonun kamera adasında, şu anda Huawei'nin amiral gemisi P serisi akıllı telefonlarına özel olan bir XMAGE markası bulunuyor. Bu durum onun Huawei P70 olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açtı. Ancak render'ı paylaşan kaynak bile bu olasılığa ilişkin belirsizliğini dile getiriyor.

Huawei Nova 12'nin başka bir iddia edilen render'ı birkaç gün önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve en son sızıntıda görülenle karşılaştırıldığında önemli ölçüde farklı bir kamera kurulumunu sergiliyordu. Ancak bunların sadece sızdırılmış görseller olduğu göz önüne alındığında, tasarımda yine de değişiklikler yapılabilir.

Karışıklığı daha da artıran söylentiler, Nova 12 Ultra'nın potansiyel olarak XMAE görüntüleme yetenekleri de dahil olmak üzere birkaç ek özellik sunabileceğini öne sürüyor.

Sızan görselin gerçekten Huawei Nova 12 Ultra mı yoksa Huawei P70 mi olduğunu yalnızca zaman gösterecek. Güncellemeler geldikçe sunmaya devam edeceğiz.

İlgili bir habere göre Huawei, artık Android'i desteklemeyecek olan HarmonyOS Next adlı yeni bir HarmonyOS sürümü üzerinde de çalışıyor. Şirket, Huawei akıllı telefonları için HarmonyOS uygulamaları geliştirmek amacıyla Çin'deki farklı sektörlerdeki teknoloji devleriyle ortaklık kurdu. HarmonyOS Next, yakında çıkacak Nova 12 serisi veya Huawei P70 serisi akıllı telefonlarla birlikte gelebilir.

Gizemli Huawei telefonunun 3 boyutlu görüntüsü ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?