Google Pixel Watch 3 boyutları belli oldu

Google Pixel Watch 3'ün iki boyutta geleceği bildirildi. İşte, teknoloji devinin yeni akıllı saat serisine dair heyecanlandıran son detaylar!

Google Pixel Watch 3 boyutları belli oldu

Google Pixel Watch 3'ün iki boyutta geleceği bildirildi. İşte, teknoloji devinin yeni akıllı saat serisine dair heyecanlandıran son detaylar!

Google'ın 2. nesil Pixel akıllı saati bazı önemli iyileştirmeler getirirken bazılarına göre biraz küçük olan 1. nesil saatle aynı boyutu koruyor. Şirketin, Google Pixel Watch 3 serisini iki boyutta sunarak bu sorunu çözmeyi planladığı bildiriliyor.

Son iki Google Pixel Watch akıllı saatin en önemli tasarım şikayetlerinden biri, bunların çok küçük olmasıydı. 9To5Google'ın haberine göre, Google bu konuyu ele almayı planlıyor. Kaynak, bu yıl Google Pixel Watch 3'ün iki farklı boyutunun geliştirildiğini söylüyor.

Google Pixel Watch 3'ün iki versiyonu arasında ne kadar boyut farkı olabileceğine dair daha fazla bilgi yok. Piyasaya daha yakından bakıldığında Samsung, Galaxy Watch 6'yı 40 mm ve 44 mm boyutlarında sunuyor (Amazon'da 269 dolar). Ürün yelpazesinde ayrıca 43 mm ve 47 mm (Amazon'da şu anda 312 dolar) seçenekleriyle Galaxy Watch 6 Classic de yer alıyor.

Hikaye Apple Watch Series 9 için de aynı. 45 mm ve 41 mm (Amazon'da şu anda 329 dolar) boyutlarında mevcut. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Google Pixel Watch'un hem 1. nesil hem de 2. nesil tek bir boyutta, yani 41 mm'de geliyor. Bu boyut çoğu kişi için uygun olsa da diğerleri, özellikle rakiplerin daha büyük seçenekleriyle karşılaştırıldığında bunu biraz fazla küçük buluyor.

Google Pixel Watch 3'ün daha büyük bir boyutu potansiyel olarak daha iyi özellikler getirebilir. Örneğin Google'ın daha büyük bir pil ve daha fazla sensör entegre etmesine olanak tanıyabilir. Büyük akıllı saat seçenekleri aynı zamanda daha büyük ekranlarla birlikte gelir; bu da bir bakışta daha fazla bilgi sunar ve saatle etkileşimi kolaylaştırır.

Böylece Google, akıllı saatlerinde biraz daha büyük ekran isteyen kullanıcılar için Pixel Watch 3'ü daha çekici hale getirebilir. Umarız şirket, akıllı saatin son iki neslinde bulunan kalın çerçevelerle ilgili şikayetleri de ele alacaktır.

Google Pixel Watch 3 boyutları belli oldu
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.