Google Pixel Watch 3 şaşırtan bir tasarımla geliyor

Google Pixel Watch 3 ve Pixel Buds Pro 2 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

Google Pixel Watch 3 şaşırtan bir tasarımla geliyor

Apple ve Samsung akıllı saatlerini farklı boyutlarda sunuyor. Ancak Google'ın Pixel Watch'u yalnızca tek bir boyutta geliyor ve bu da potansiyel alıcılar için can sıkıcı bir durum. Bu yılın Ocak ayında, arama devinin bu sorunu yeni nesil cihazıyla çözebileceği bildirilmişti. 

Şimdi, 9to5Google, Google Pixel Watch 3'ün boyutlarını ve Pixel Buds Pro 2 hakkındaki bilgileri ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Watch 6 ve 6 Classic sırasıyla 40, 44 mm ve 43, 47 mm boyutlarında mevcuttur. Bu arada Apple Watch Series 9, 41 mm ve 45 mm olarak geliyor. Bu, alıcılara bileğine en uygun boyutu seçme seçeneği sunar. Pixel Watch (her iki nesil), 41 mm'lik bir çapa sahiptir ve bu da onu daha büyük bileklere sahip olanlar için çok küçük kılar.

Rapor, Pixel Watch 3'ün daha büyük bir versiyonla (muhtemelen 45 mm kadran boyutunda) geleceğini söylüyor. Bu, kullanıcının bileğinde önemli bir fark yaratacaktır. Arama devi, yeni nesil akıllı saati mevcut 41 mm boyutunda sunmaya devam edebilir. Daha büyük boyuta sahip olan 45 mm'lik model aynı zamanda daha büyük bir bataryaya, daha fazla sensöre ve elbette daha büyük bir ekrana da sahip olabilir.

Yayın, Pixel Watch 3'ün yanı sıra Pixel Buds Pro 2'nin de bir süredir geliştirilme aşamasında olduğunu ortaya koyuyor. TWS kulaklıkların tam adı belli değil. 2022'de piyasaya sürülen Pixel Buds Pro'nun halefi olarak gelebilir. Arama devi, TWS kulaklıklar için genellikle iki yıllık bir yayın programını takip ediyor. Dolayısıyla Buds Pro 2'nin bu yıl gelme ihtimali var.

Google Pixel Watch 3 şaşırtan bir tasarımla geliyor