Honor Band 9 ve diğer cihazlar haftaya tanıtılacak

Honor, 18 Mart'ta akıllı telefonların yanı sıra Band 9'u ve yeni saati piyasaya sürecek. İşte, o cihazlar!

Honor Band 9 ve diğer cihazlar haftaya tanıtılacak

Bu haftanın başlarında Honor, 18 Mart'ta yapılması planlanan bir lansman etkinliğini duyurdu. Ana odak noktasının yeni akıllı telefon modelleri olması beklenirken, şirket ayrıca etkinlik sırasında Honor Band 9'un ve yeni bir Honor Watch'un piyasaya sürüleceğini de doğruladı.

Şirket, giyilebilir cihazın lansmanını Honor Mall uygulaması aracılığıyla gerçekleştirdi. Teaser, Honor Band 9'un tasarımının selefine benzeyeceğini gösteriyor. Kayışla birleşen dikdörtgen bir kadranı vardır. Ancak şirketin bu konuda paylaştığı çok fazla ayrıntı yok.

Ancak fitness takipçisi yakın zamanda Bluetooth SIG sertifikasyon kuruluşu tarafından onaylandı. Band 9, RHE-B39 ve RHE-B19 model numaraları altında listelenmiştir ve liste, Bluetooth 5.3 bağlantı desteğinin dahil edildiğini doğrulamaktadır.

Ayrıca Honor Band 9, Honor Sports and Health Uygulamasının cihaz eşleştirme sayfasında "modaya uygun sağlık bilekliği" açıklamasıyla listelendi. Buna dayanarak Honor Band 9'un büyük olasılıkla tasarım öğelerini ve gelişmiş sağlık izleme yeteneklerini vurgulamasını bekleyebiliriz.

Honor, Honor Band 9'un ötesinde, 18 Mart etkinliğinde yeni bir Honor Watch'un lansmanını da yaptı. Her iki giyilebilir cihazla ilgili spesifik ayrıntılar hala yetersiz.

18 Mart'ta piyasaya sürülmesi beklenen ürünlerin tam listesi:

  • Honor Magic6 RSR|Porsche Design
  • Honor Magic6 Ultimate Edition
  • Honor MagicBook Pro 16
  • Honor Band 9
  • Honor Watch

Honor Band 9 ve yeni Honor Watch'un tasarımı, özellikleri ve fiyatlandırmasına ilişkin ek ayrıntılar muhtemelen lansman etkinliğinde açıklanacak.

Honor Band 9 ve diğer cihazlar haftaya tanıtılacak