Honor Magic V2 RSR Porsche Design Avrupa'ya geliyor

Honor, Avrupa için Magic V2 RSR Porsche Design akıllı telefonunu doğruladı.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design Avrupa'ya geliyor

Honor, Avrupa için Magic V2 RSR Porsche Design akıllı telefonunu doğruladı.

Honor yakın zamanda Honor Magic V2 katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmak için Avrupa'da bir lansman etkinliğine ev sahipliği yaptı. Marka, Magic V2'nin ilk çıkışıyla birlikte, yükseltilmiş işlemciye sahip özel sürüm katlanabilir cihaz olan Honor Magic V2 RSR Porsche Design'ı da duyurdu.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design, ilk olarak 11 Ocak'ta Çin pazarında piyasaya sürüldü. Porsche Agate Gri renginde sunulan bu özel sürüm akıllı telefon, Porsche'nin ayırt edici "Flyline" tasarımını birleştiriyor ve otomobillerinin tavan çizgilerinin arkaya doğru karakteristik eğimini yansıtıyor. Ne yazık ki şirket, belirli fiyatlandırma ayrıntılarını açıklamadı veya cihaz için kesin bir çıkış tarihi belirtmedi.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design özellikleri

Honor Magic V2 RSR Porsche Design, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmıştır ve Android 13 tabanlı MagicOS 7.2 üzerinde çalışır. Etkileyici 16 GB RAM ve cömert 1 TBdahili depolama özelliğine sahip tek bir depolama yapılandırması sunar.

Ekran açısından cihaz, 2156 x 2344 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 7,92 inç LTPO OLED katlanabilir iç ekrana sahip. Ek olarak, 1060 x 2376 piksel çözünürlüğe ve aynı 120Hz yenileme hızına sahip 6,43 inç LTPO OLED kapak ekranı içerir.

Bu modelin kamera özellikleri arasında 50MP birincil kamera, buna eşlik eden 20MP telefoto lens ve arkada 50MP ultra geniş lens yer alıyor. Selfie'ler için 16MP ön kamera mevcut. Cihaza güç sağlayan, 66W kablolu şarjı ve 5W ters kablolu şarjı destekleyen 5000 mAh pildir.

Honor Magic V2 RSR Porsche Design Avrupa'ya geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?